Перейти к содержанию

GIRLS ONLY :)


H&M

Рекомендуемые сообщения

Не пожалей денег, и купи новинку- Байонету! Девушкам очень нравится, ибо там играешь главной непобедимой героиней! В игре есть специальный уровень сложности для девочек изи, где нажимая на любую кнопку, она делает неимоверные трюки. Трайны майны не бери, ибо шлак редкий! А вот Байонета то что надо, уже проверена на нескольких представительницах слабого пола, очень рекомендую!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 70
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

  • H&M

    14

  • Shevchenko

    5

  • Ra1DeN

    4

  • Styler

    4

Топ авторов темы

У меня жена с удовольствием играла и играет в:

Little Big Planet

Flow

Flower

Afrika

Cuboid

Aquanaut's Holiday

Я открыт для общества, имею уважение лучших игроков как СНГ, так и мира, меня знают в лицо, а главное я достиг высокого результата в трофихантерном мире профессиональных игроков.(с) Styler

ПРУФ :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А моя увлеченно втыкала, как я в Анчартед 2 играю ;)

В каждом маленьком ребёнке и в мальчишке, и в девчонке, есть по 200 грамм какашек или даже полкило!А вот в дяде или в тёте, в них уже какашек больше, а бывает так, что вовсе, целый дяденька - говно..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу сказати, що ГоустБастерс - теж подобається. Бо це не повноцінна стрілялка.. Сюжет там, як в фільмі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У цій темі я пропоную свої думки стосовно ігор для дівчат.

This is the hidden content, please
default/blum.gif

Мені 27 років, корінна киянка. Маю вищу освіту режисера та актриси. Працюю на телеканалі Інтер, знімаю кіно.

Тому, як всім здається, світогляд я маю непоганий. Відтак, вирішила публікувати свої роздуми стосовно ІГОР “PLAYSTATION 3” ДЛЯ ДВЧАТ. Зважаючи на ті ігри, і які грала я.

Правила такі – коротке есе (опис) гри та оцінка по 5-тибальній шкалі.Тут будуть мої думки стосовно ігор, які мені подобаються, і які НЕ подобаються.

Прошу всіх долучатися до дискусій і висловлювання своїх думок!!!

Але не забувайте – Ladies First! :lol:

*********************************************************************

AFRIKA

Оцінка 5+

Унікальна гра! Моя улюблена.

Квест-симулятор пізнавального характера.

Моя перша платина!!!! Изображение

Гру створено разом із всесвітньовідомим журналом National Geographic Изображение та компанією SonyИзображение. Ви обираєте за кого грати – за дівчину-зоолога чи за хлопця-журналіста. Власне я, звичайно, вибрала дівчину (назвати її ви можете як завгодно – це важливо, тому що далі по грі ваші фотографії будуть публікуватися на обкладинках журналів National Geographic і ви будете зазначені як автор фотографії. А завжди приємно побачити свої ім’я на обкладинці такого журналу :)). Ваша місія полягає в тому, щоб подорожувати по Африці на джипі Suzuki Изображение (спершу червоному, а потім вам дасться можливість його перефарбовувати) і фотографувати тварин.

Кожну фотографію ви маєте відправляти в центральний офіс (тим дядькам, які вас відправили в Африку) і вони вам за кожну нову тварину (малюки та особі різної статі теж вважаються новими тваринами) ви отримуватимете 3000 вигаданої валюти (двічі закреслена літера А). Потім вам на e-mail будуть приходити листи від різних контор (журнали, університети, просто зоо-заклади і навіть просто якісь любителі фауни), які пропонуватимуть вам куди більші гроші. Журнал National Geographic за обкладинку дає 100000 А, інші по-різному (від 25000 і вище).

Ці гроші ви заробляєте як зоолог (чи журналіст, якщо оберете хлопця) і для того, аби покращувати свою фотокамеру. Всі апарати і лінзи – це нові розробки від Sony.

Виконувати місії – знаходити потрібних тварин у багатьох локація і у потрібних позах – дуже захопливе заняття. Повірте мені – я аж плакала, коли пройшла всю гру і отримала платину (до речі першу :)). І не від радості, а від того, що гра закінчилися.

Графіка 5+, тварини (їх вигляд, поведінка, полохливість і агресія) промальовані теж на 5+, квестові завдання на 5+. Виконувати їх важко (не всі), але приємно.

Власне якщо потрібні якісь секрети проходження, фотографування на оцінку А (бо в грі існує оцінювання фотографії за американською системою від А до Е і чим нижча оцінка, тим менше грошей дають), збирання різних речей, виконування місій, запис звуку, і нічне сафарі – прошу писати. Всім відповім.

Изображение

*********************************************************************

*********************************************************************

*********************************************************************

ИзображениеTOMB RAIDER UNDERWORLD

Оцінка 5

Квест екшн з супер-пупер Ларою Крофт :)

Наша друга платина!!! Изображение

Не могла відірватися від іграшки. Просто супер. Я сама у реальному житті дуже люблю зброю і постріляти… Це видно з мого аватора :)

Тому хоч і стріляти в цій грі не дуже важко (самонавідний приціл з двох рук), але сам екшн приємно здивував.

Фільми з серії Лари Кофт мені НЕ подобаються, але іграшка прикольна.

Це моя друга платина. Однак, на відміну від Afrika я в кінці не плакала, а раділа. Другий раз проходити не хочеться, бо всі квести вже зрозуміло як робити, а кінець гри на стільки складний, що другий раз я його не потягну. Дуже нервів багато відходить і сигарет (відповідно). :)

Не пам’ятаю скільки точно місій, але всі локації різні – під водою в теплому океані, в арктичному морі, під землею, в джунглях, взимку, в замках, в печерах, на кораблі, в сюрреалістичній кімнаті і, звичайно, 5 балів за останню кімнату.

І квести приємні, і персонаж, і суперники… Більше того – перед кожною місією можна обирати для неї костюм і зброю. Є кімнати, де Лара на мотоциклі. Навіть потрібно для срібла 10 ворогів ним задавити.

Грається на одному диханні. Але дихати важко, бо інколи (коли щось виходить з 141-го разу) важко. :lol:

Є питання? Прошу – не відмовляйте собі в них – задавайте!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, бачу тобі дійсно сподобалася Africa, пізнавальна й цікава гра! (at least for the girls :lol: )

доречі, ось вам цікавий ролік

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&hl=ru&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&hl=ru&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340">
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хороший топик, интересно узнать мнение автора по поводу критерий разделения игр для девушек и для мужчин, какие они?

5354.png logo.pngI Survived the ApocalyPS3. Never forget December 31, 1999.Та нету там ЖОЛТОВА, ето отблеск, скоро перефоткаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ИзображениеLittleBigPlanet

Оцінка 5

Бродилка (чи-то пак – тинялка!)

Дуже симпатична іграшка. Изображение

Ти граєш за іграшку (схожу на мотанку, до речі), одягаєш її як хочеш, зачіски, капелюшки, окуляри, костюмчики, суконьки і навіть очі, рот, зуби, хвіст і решта. Але для того, щоб це робити – потрібно збирати матеріал. Ще збираєш стікери і клеїш їх на потрібні порожні місця в грі. Можна грати вдвох, втрьох і вчотирьох. ДУРДОМ тоді виходить – але весело.

Різноманітність локацій дуже радує. Надзвичайна стильна графіка і оформлення гри.

До того ж вона, так би мовити, вічна – адже можна грати онлайн у чужих кімнатах (тобто тих, яких хтось там десь там створив) і створювати свої власні кімнати. Можна відчути себе програмістом, буквально!

І ще один величезний плюс – остання найскладніша кімната – найжорстокіша – проходить в Росії. Злюки-москалі покрали всіх тваринок, тримають в жахливих умовах на якомусь совєтському заводі і ти маєш їх визволити.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Взагалі про цю іграшку всім багато чого відомо, тому сенсу писати про неї деталі не бачу. Ось на цьому відео можна побачити, як створювати власні кімнати, щоб у них грався весь світ:

***********************************************************************

***********************************************************************

***********************************************************************

......доречі, ось вам цікавий ролік

Дякую! :lol:

Але для всіх хочу зазначити - на початку відео є напис Hakuna Matata - така гра теж існує. Але це не Африка. Справжня Африка називається Afrika (через літеру К - не С, як її правильно писати англійською).

***********************************************************************

***********************************************************************

***********************************************************************

Хороший топик, интересно узнать мнение автора по поводу критерий разделения игр для девушек и для мужчин, какие они?

Наприклад візьмемо MW2... Це чоловіча класна гра. Але... Я спробувала пограти, бо в Call of Duty грала ще на першом плейстейшені (і при чому дуже захопливо, б'ючись з батьком - хто гратиме і в який час :) ). І що? Мені, наприклад, як дівчині, напряжно дивитися постійно одне й те саме. Так, місії (кімнати) типу різні... Але для мене це дуже симуляторська стрілялка. Потім Special Operation Online реально глючать. Я зі своїм новозеландським другом пробувала грати (з хедсетом - все як потрібно) - одні стопкадри. Мій чоловік намагався, бо йому ця гра подобається. А я одразу плюнула.

І ще вагома причина - стріляти в собак. ЖАХЛИВО!!!

Критерії прості - помірний і виправдвний рівень жорстокості і сюжет.

Хоча місія в аеропорту мені сподобалася... :lol::rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Реальна проблема - дійсно мало суто дівчачих ігор. Більшість ігор - стрілялки і гонки (і зброя, і машини - переважно чоловічі захоплення).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ИзображениеGhostbusters

Оцінка 4- :lol:

Що тут можна сказати? Всім відомий сюжет всіма улюбленого сіквелу і мультсеріалу. У грі збережені персонажі та неймовірний гумор (при чому і те і інше – дуже наближено до реальних людей – Білл Мюррей та Ден Ейкройт промальовані дуже добре – з усіма морщинками і шрамами).

В мене гра англійською мовою 2-го регіону, і якщо ти знаєш англійську так само як я – грати в цю гру варто хоча б через гумор. А ще через ностальгію за дитинством, коли щонеділі після Duck Tales Изображение показували мультик Ghostbusters Изображение.

Можу розказати про мінуси (суб’єктивний погляд звичайно!) :

1. Ти граєш за якогось дебіла. Тобто за 5-го з чотирьох. Типу ти новенький в їх команді. Нігера взагалі дуже мало, а шкода, бо він хоч і нігер, але персонаж був смішний. :rolleyes:

2. Графіка самої гри… Замальовки мультфільмів – на п’ятірку, а самий хід гри – на 3.

3. Знаєш, що відбуватиметься наперед, якщо дивився фільм. Тобто не всі подробиці, звичайно, але головні персонажі-привиди, їх місце перебування – все як у фільмі. Могли б щось новеньке вигадати… І трошки осучаснити.

А так, гра хороша – смішна, позитивна, яскрава і навіть, що я завжди люблю, з секретиками. Тобто здається що все – ти в за… засідці :) , але вихід десь все ж таки є. Шукаєш-шукаєш і таке задоволення, коли знаходиш… :lol:

***************************************************************************

***************************************************************************

***************************************************************************

ИзображениеBUZZ Quiz

Оцінка 5+

ЗАШИБІТЄЛЬНАЯ гра!

Для компанії – найкраще немає. Ми з друзями в чотирьох зібралися – грали всю ніч до ранку. Ржали, як коні. Персонажі – супер!!! Особливо, коли називаєш їх як себе. А замість тебе Елвіс Преслі чи мій улюблений там персонаж Наполеон. Просто диво-іграшка. А коли ще більше крепатури в животі та щоках хочеш – перемикаєш на польську чи хорватську мови. Ото вже аж сусідам чутно, як ти ржеш. :):)

Але при цьому всьому – питання солідні. Реакція розвивається так само круто, як і інтелект.

У кожного свої блютус-пульти спеціальні:

Изображение

Потім величезний плюс – відео-питання.

Изображение

Дуже добре пропрацьовано тури – бомба, торт, правильна картинка (крадіжка балів у будь-якого суперника), подіуми і решта.

Потім ти можеш грати у питання інших учасників і онлайні.

Можеш сам створювати вікторини для світу.

І, що в мене поки не працює, але мої іноземні друзі давно в це грають, це Sofa VS Sofa – тобто ти онлайн граєш з кимсь.

Коротше – всім раджу.

5+

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Молодец, всё прикольно и доступно расписала- зачёт!!! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем привет!!!

Моя девушка оценила высоко ЛБП и Анчартед 2.

В остальные еще не играла, сейчас подумываю купить ей африку.

***Если отсюда кто продает, пишите в личку.***

А вот такой вопрос - что слышно про Симс 3 на пс3??? она мне уже мозг проела с ними))))

magistr_ukr.png
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, дівчатам також повинна би сподобатись і Eye Pet, чи не так? ;)

Про Eye Pet я ще напишу ;)

******************************************************************

Молодец, всё прикольно и доступно расписала- зачёт!!! :lol:

Дякую. Приємно :lol: Якщо, до речі, хтось з чимсь не згоден - прошу вступати в дискусії.

******************************************************************

Всем привет!!!Моя девушка оценила высоко ЛБП и Анчартед 2.

В остальные еще не играла, сейчас подумываю купить ей африку.

А вот такой вопрос - что слышно про Симс 3 на пс3??? она мне уже мозг проела с ними))))

Я багато чула про обидва Анчартди... Поки не грала. Але у багатьох моїх друзів в Хоумі це улюблена гра. Хоча вони хлопці. Кажуть, що просто там вони здобули свої перші платини :rolleyes: Я думаю, що це та сама Лара Крофт, тільки якийсь чувачок замість неї. І приціл сам не наводиться. :lol:

Просто я оглядаю ігри, в які сама грала... Тому, якщо якась ДІВЧИНА (!) на форумі грала в Анчартеди - нехай пише свої думки! Будь ласка! Власне, я ж теж хочу знати, у що мені далі грати. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще вагома причина - стріляти в собак. ЖАХЛИВО!!!

Овчарики там классно сделаны и их реально жалко стрелять. Хотя они-то больше всего напрягают меня в игре. Медаль за кур тоже не воодушевила - со мной дома после этого не разговаривали. :lol: "Птичек жалко" (с) ;)

Хоча місія в аеропорту мені сподобалася... :):rolleyes:

Кошмар! :lol: Там же наши - на информационном табло рейс на Киев! *ATATA* :lol:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ИзображениеEyePet

Оцінка 5

Технологічно вражаючий квест тамагочі.

Наша третя платина!!! (отримали 1 лютого 2010 о 1:40 ночі) !!! Изображение

Що реально вражає і радує – це технології. Махаєш руками і звірятко на це реагує. Дуже розвиває просторову орієнтацію.

Чувачок – дуже симпатичний. Хоча я його одразу в жовто-блакитного розмалювала. Потім вставлю в пост фотку мого Хітчкока (ми його так назвали). :lol:

Можна робити хутро будь-якого кольору, будь-якої довжини і якості хутра. Одягати в усіляки костюмчики, купати, малювати йому малюнки, які він повторює… До речі на завдання «Моя улюблена їжа» ми з чоловіком намалювали сало і підписали – чувачок дуже смішно це відтворив. :lol:;):lol:

Мені особисто дуже подобається вирощувати квіти в саду. В дитинстві завжди мріяла про свій сад… А для хлопців буде приємно покатати чувачка на машинці і політати на літачку. Взагалі ігор з ним дуже багато. А! І годувати його ще треба! Коротше – майже тамагочі. Тільки крутіше, симпатичніше і почекати він може. Тобто вийняли диск – і відпочиваєте.

Ще великий плюс розробникам за те, що коли він спить, то в хмаринках (типу сон) з’являється відео, де він з вами.

І не забувайте!!! – не обов’язково сидіти на підлозі на килимі, як пропонує дядько з гри. Подивіться трейлер – там все на столі відбувається. Тому пожалійте свої коліна. :)

Изображение

Изображение

Изображение

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будучи представителем женского пола тож хочу сказать:

Мне кажется игра не разделяется от "мужскую-женскую". Это зависит от характера и эмоциональности любого геймера.

На старой работе была сотрудница..которая в свои 50 с куском лет шпилила еще и как, воюя за джойстик со своим внуком. Любительница пострелять)).

Меня лично стрелялки и кровавые убийства не особо цепляют). Просто убивают меня сразу)) а от привычки "заныкаться и переждать"-и интереса то нету)). Особенно кому-то со мной играть)Гонки прохожу хреново. Первое место с конца(если машина по пути не развалилась))))).

ЛитлБигПленет прошла на псп-подсела на нее по полной:-)!! Пока не пролитлила все уровни до конца игры).

Патапоны-тоже вещь!!!:-)

Мирорс Оф Едж:-)

Гарри Поттер:-)

и ТЕЕЕЕЕЕККЕН!!(понравился еще с 5 версии и на псп и на пс3)

Из последнего - АйПет-ващееееее:-) Очень понравилось:-)!!!!!!(Кстати если вдруг Ваша девушка не особо разделяет вашей страсти играть(такое тоже бывает), подарите ей Айпет:-)(правда потом не будет возможности пробиться самому к приставке:-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и ТЕЕЕЕЕЕККЕН!!(понравился еще с 5 версии и на псп и на пс3)

Спорим я у тебя выиграю в Теккен!

Мухахаха :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На шшшшшто спорим? ;)

На Пиво ;) (шшшутко), в какой Теккен бум играть? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жене EyePet и LBP не понравились, как и все остальное. Зато часов по пять-шесть можем играть в гитар хиро/рок бэнд. Не надоедает, рекомендую :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.