Перейти к содержанию

PS4 игры XCOM® 2


Trigg3r

Рекомендуемые сообщения

вошем игра агОнь. Согласен что вламывать стали конкретнее ,даже на среднем. Но стока фич добавленно что глаза разбегаются. Немного напрягает что большинство заданий на "время". НЕОЧЕНЬ люблю такие задания

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 63
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

  • quiteunusual

    18

  • TooMan

    11

  • mirnuj_atom

    10

  • Flamersys

    8

Топ авторов темы

Дада, дуже сильно доробили спец здібності супостатів, мене від тих ящірок вже верне )

З мінусів, для мене, тільки баги (чи фічі) яких достатньо (наприклад в шотганнера інколи після вдалого пострілу з’являється можливість перебігти, а залишитись на місці вже не дають), ну і дуууже довгий час загрузок. Сподіваюсь багами підправлять.

Місії на час теж не особливо подобаються, але з іншої сторони, вони додають адреналіну нормально так :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Петрович сказал:

Немного напрягает что большинство заданий на "время". НЕОЧЕНЬ люблю такие задания

Така ж фiгня. I так, гра - вАгонь :) Прикро шо зараз грати не можу, але початок дуже сподобався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, mirnuj_atom сказал:

Сподіваюсь багами підправлять.

biggrin

Меня пару раз выкидывало из игры критом

как работает у шотганера этот долбаный скил на тихий бег? всеравно палят

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 minutes ago, Петрович said:

biggrin

Меня пару раз выкидывало из игры критом

как работает у шотганера этот долбаный скил на тихий бег? всеравно палят

 

Мав на увазі "патчами підправлять" :)

Просто коли ти палишся будь яким з членів групи, шотганера з тихим бігом не палять, він може ще раз пальнути зпідтішка - тупняковий скіл,  як на мене від нього більше мінусів бо шотганер не стреляє з овервотч в такому разі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mirnuj_atom сказал:

Мав на увазі "патчами підправлять" :)

Просто коли ти палишся будь яким з членів групи, шотганера з тихим бігом не палять, він може ще раз пальнути зпідтішка - тупняковий скіл,  як на мене від нього більше мінусів бо шотганер не стреляє з овервотч в такому разі.

не,не етот. следующего уровня... лан погуглю))

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А гра таки агонь, затягнуло не на жарт:yes:

Жаль раніше подібний жанр не пробував. 

 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cьогоднi сім годин просидів i майже не помiтив.  Травень мiсяць, стало трохи легше як я розробив магнiтну зброю, але з ресурсами вiчне напруження, не вистачає то того то цього, то всього відразу i часу теж доречi.

2 питання.

1) як замiнити одого перса в загонi,а  не всiх вiдразу? шось не можу знайти як це зробити, там є "звiльнити", але ж то зовсiм iнше - назавжди позбавитися.

2) прибульцi будуть захоплювати території, чи територiя де я встановив контакт з ополченням вже навіки мій як i прибуток з нього? В першiй частинi прибульцi захоплювали i можна було без грошей залишитися.

 

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@quiteunusual

1) Особисто я обираю бійців перед початком завдання,  там на кожному є вибір - " изменить" і "убрать". Який тобі треба думаю зрозуміло.

2) Контакт з ополченням можна втратити якщо не піти на обовязкове завдання. 

Це доречі друге що мене в грі підбішує, після вічних загрузок. 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Flamersys сказал:

@quiteunusual

 

2) Контакт з ополченням можна втратити якщо не піти на обовязкове завдання. 

 

 На завдання якого типу конкретно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@quiteunusual ті що на карті позначені зеленим солдафоном)

Ще в таких випадках гра сама тобі каже що можна пропустити завдання.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, mirnuj_atom сказал:

Раджу чим пошвидше відкрити два додаткові слоти для бійців - буде простіще.

Так, забув зовсiм. Легше мою гру зробила не тiльки магнiтна зброя, а й те що я побудував партизанську школу i вiдкрив додатковий слот.  Доречi розбудова бази якось начебто поцiкавiше була в XCOM1, мicця побiльше i рiзних типiв кiмнат.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 minutes ago, quiteunusual said:

Так, забув зовсiм. Легше мою гру зробила не тiльки магнiтна зброя, а й те що я побудував партизанську школу i вiдкрив додатковий слот.  Доречi розбудова бази якось начебто поцiкавiше була в XCOM1, мicця побiльше i рiзних типiв кiмнат.

 

 

там їх два )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mirnuj_atom сказал:

там їх два )

Так, але капiтан потрiбен для другого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я на легенде начал,  и в прибавку режим терминатор включил.  Вот это секс , мои солдаты мруть як мухі :cigar: Жесть конешно.

 

gortoo.png

  НА АБОРДАЖ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Александр Юрков сказал:

Я на легенде начал,  и в прибавку режим терминатор включил.

 

Це ти погарячкувався. Не пройдеш. Тут дай боже на другiй cкладностi пройти з термi, а про ветерана та тим бiльш легенду навiть не подумую.

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@quiteunusual Но луди как то же проходят. :pardon:

gortoo.png

  НА АБОРДАЖ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Александр Юрков сказал:

@quiteunusual Но луди как то же проходят. :pardon:

 
Маніяки і то виходить у кожного сотого з таких, раджу не витрачати час. Особливо якщо навiть не Ветеранi не пробував.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усьо, перемога biggrin

На максимумі останній бій по ходу атас :lol:

 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чого ніхто не постить скріни своїх загонів?) Для мене крутюща кастомізація і, відповідно, звикання та леліяння моїх підопічних стали улюбленою фішкою другої частини!

6f4518646bbc0b1268d540a5e690f481.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Elrond сказал:

А чого ніхто не постить скріни своїх загонів?) Для мене крутюща кастомізація і, відповідно, звикання та леліяння моїх підопічних стали улюбленою фішкою другої частини!

Та яке там леліяння. В мене весь загiн перебили до бiсового дядька, нових понабирав з вулицi. i це на експертi. Кастомiть їх щоб на наступний день втратити - та на ну нафiг. А чiтерством я не займаюсь, можу переграти з лоада тiльки якщо далi нiякої перспективи взагалi i 100% програш гри (а не просто бою).

 

Доречi в мене вже червень, 8 рисок аватару, а яще не приступав навiть до першого об'єкту, збором всякої байди займаюся. Cподiваюсь що не буде запiзно.

.

 

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня ваще ни как . Зависла игра на загрузки миссии . Прошел до "  Захватите прототип из производственного комплекса. " А играю я на максе . Это печаль :no:

Может есть решение проблемы ?

gortoo.png

  НА АБОРДАЖ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@quiteunusual я так до девяти поділок довів, поки вїхав у всі нюанси :FuckThat: Але викарабкався :)

@Александр Юрков конкретно не скажу, але в мене вона ацки завісала після фінальних двох заходів. Ну тіп проходить ролик, і чорний екран. Перший раз коли повисло я вийшов з гри - подумав шо це виняток, а не правило для того моменту. Коли повторилося після допроходження з останнього чекпоінта, вирішив почекати, після хвилин 5ти чорного екрану ролик повторився і гра завантажилася. В самому фіналі ситуація повторилася.

 

Ваще оптимізація не агонь - довгі загрузки, притормажування картинки, отакі от глюки... Кароч - для XCOM-а нада прошку:trollface:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys Только я играю в режиме "терминатор "  Там одно сохранение на всю игру, и оно у меня зависло.

gortoo.png

  НА АБОРДАЖ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.