Перейти к содержанию

Русские хакеры взломали PlayStation 4


TooMan

Рекомендуемые сообщения

54 минуты назад, Flamersys сказал:

Дуже сумніваюся) Вони Ласти 2 мінімум у 2018му викотять. Та й взагалі дофіга екзів анонсовано які не зрозуміло коли ще вийдуть.

Я взагалі подозрюю що з цими оновленнями заліза покоління можуть мінятися тепер ще рідше. Типу як у мобілок  - платформа та ж сама, тільки періодично виходять потужніші версії.. Для 1080 прошки точно вистачить назавжди. 

согласен и ненужно изобретать эмулятор для совместимости с старой консолью. Плюс огромная база игр.ю от предыдущего поколения. А все понят, как тяжело стартовала ps4, игр небыло, все еще выходило на ps3, и не все сразу кинулись делать абгрейд

В ожидании покупки консоли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 146
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

  • ephtrackx

    23

  • Flamersys

    10

  • leonid4d

    9

  • I.Rox

    9

Что я хочу сказать. Пиратка это хорошо, но как я уже где-то говорил, что обилие халявных игр теряет всякий смысл вообще играть.

А в случае с лицухой как п1,П2,п3 ты покупаешь полноценную игру. Причем их можно продать/ перепродать. Не знаю , раньше я склонялся к пиратке, но сейчас думаю что всё-таки лицуха.

gortoo.png

  НА АБОРДАЖ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не згідний з терміном,що грати на ПК економно.Навпаки, на ПС4 набагато економніше.

Якщо користуватись П(1,2,3)+14 днів тріал Плюсу.То виходить повна халява.Потрібно купити ПС4,і відкласти десь 2500 грн на ігри.За рік ,з цієі суми ,ви максимум втрачаєте 300-400 грн,а будете мати змогу ,пройти всі основні хіти.Це дуже вигідно.

Я не бачу ніякого сенсу і потенціалу у взломі ПС4 .П1,2,3 це легальний спосіб ,отримати халявні ігри.Надіюсь це ніколи не закриють)

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Mike Ross сказал:

Я не згідний з терміном,що грати на ПК економно.Навпаки, на ПС4 набагато економніше.

Якщо користуватись П(1,2,3)+14 днів тріал Плюсу.То виходить повна халява.Потрібно купити ПС4,і відкласти десь 2500 грн на ігри.За рік ,з цієі суми ,ви максимум втрачаєте 300-400 грн,а будете мати змогу ,пройти всі основні хіти.Це дуже вигідно.

Я не бачу ніякого сенсу і потенціалу у взломі ПС4 .П1,2,3 це легальний спосіб ,отримати халявні ігри.Надіюсь це ніколи не закриють)

Плюс ее можно продать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Glitch Правильно,забув це написати.Продаєш,докладаєш ,і купляєш ПС нового покоління.

З ПК комплектуючими тоже там можна ,але вони дуже втрачають свою ціну.

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Mike Ross сказал:

Glitch Правильно,забув це написати.Продаєш,докладаєш ,і купляєш ПС нового покоління.

З ПК комплектуючими тоже там можна ,але вони дуже втрачають свою ціну.

Игру я имел в ввиду , ну и консоль тоже :))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mike Ross сказал:

Я не згідний з терміном,що грати на ПК економно.Навпаки, на ПС4 набагато економніше.

Якщо користуватись П(1,2,3)+14 днів тріал Плюсу.То виходить повна халява.Потрібно купити ПС4,і відкласти десь 2500 грн на ігри.За рік ,з цієі суми ,ви максимум втрачаєте 300-400 грн,а будете мати змогу ,пройти всі основні хіти.Це дуже вигідно.

Я не бачу ніякого сенсу і потенціалу у взломі ПС4 .П1,2,3 це легальний спосіб ,отримати халявні ігри.Надіюсь це ніколи не закриють)

Далеко не всі проходять разок та забувають. Я наприклад купую тільки ігри які я навряд буду продавати (як правило неодноразово перепроходжу час від часу). + не користуюся шарінгом, просто не подобається бути залежним від когось. Та що той "легальний спосіб ,отримати халявні ігри" не всім підходить.

 

Цитата

обилие халявных игр теряет всякий смысл вообще играть.

Це якійсь психологічний розлад :)

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще-то "тройки" это не то чтобы легально и вообще от пиратства недалеко ушло. Зато сколько пафоса "мы лицушники" (извините, нет) и такое снисходительное пренебрежение к пиратам. Лицемерие чистой воды. Будет интересно понаблюдать, сколько "лицушников" останется после того как Сони рано или поздно прикроет "троечную" лавочку...

Изменено пользователем ephtrackx (смотреть историю редактирования)

18374.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если прикроют лавку- все свалят на скорпа :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

quiteunusual Навіть якщо не плануєте перепродавати,всеодно раціональніше купити П2.Це ж 55% від вартості гри.(про безпеку не треба писати,можна взяти з бази або самому зібрати).

Я би ніколи не дав 1600 грн,якщо є можливість взяти за 880 грн.Нічого не зміниться ,якщо заплатити 1600 грн biggrin.А ще є люди ,які пасивно ставляться до трофеїв ,їм ідеально підходить П3 ,отримати гру ,заплативши лише 35%.

Не треба так серйозно, ставитись до цього,це лише розваги.Якшо є можливість так економити,то чому цим не користуватись?Це не стосується людей,які мають високий дохід.Тоді зрозуміло,він візьме собі диск за 60$\€ ,і його нічого не хвилює.Якби я жив в Європі або США,мене трійки і піратство також би не цікавили,купляв би собі сам.

Отже,поки буде така ситуація ,мало українців можуть собі дозволити ,купляти ігри по повні вартості.Трійки для нас найкращий варіант.Краще хіба може бути,якщо пс4 була би взломана ,і Соні цьому би не протистояла.Тоді онлайн і все інше ,без проблем би працювало.А втрачати доступ до онлайну,мати заморочування з запуском ігор ,воно цього не варто.Тому найкращий і розумніший вибір ,це трійки.

Изменено пользователем Mike Ross (смотреть историю редактирования)

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я ожидал что русские похвалились что смогли взломать корпус пс4...

KILLZONE2 уже НЕТ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Mike Ross сказал:

quiteunusual Навіть якщо не плануєте перепродавати,всеодно раціональніше купити П2.Це ж 55% від вартості гри.(про безпеку не треба писати,можна взяти з бази або самому зібрати).

Я би ніколи не дав 1600 грн,якщо є можливість взяти за 880 грн.Нічого не зміниться ,якщо заплатити 1600 грн biggrin.А ще є люди ,які пасивно ставляться до трофеїв ,їм ідеально підходить П3 ,отримати гру ,заплативши лише 35%.

Не треба так серйозно, ставитись до цього,це лише розваги.Якшо є можливість так економити,то чому цим не користуватись?Це не стосується людей,які мають високий дохід.Тоді зрозуміло,він візьме собі диск за 60$\€ ,і його нічого не хвилює.Якби я жив в Європі або США,мене трійки і піратство також би не цікавили,купляв би собі сам.

Отже,поки буде така ситуація ,мало українців можуть собі дозволити ,купляти ігри по повні вартості.Трійки для нас найкращий варіант.Краще хіба може бути,якщо пс4 була би взломана ,і Соні цьому би не протистояла.Тоді онлайн і все інше ,без проблем би працювало.А втрачати доступ до онлайну,мати заморочування з запуском ігор ,воно цього не варто.Тому найкращий і розумніший вибір ,це трійки.

Мені просто не подобається якщо я, або мої улюблені ігри, від когось залежні. Хтось припустимо надумає пароль поміняти та таке інше, зі злим умислом чи ні, -- це все одно не завжди приємні  розборки, листи та дзвінки. Мене ця перспективка якось не надихає. Тому я краще дочекаюсь знижок, але гра буде належати тільки мені. Так, є мінус -- за 1600 грн. не купую, тобто на старті не граю, чекаю на розпродажі.  Саме коштовне що купив, так це XCOM2 за 1100 з чимось на старті, єдиний виняток, так я в нього годин за 100 вже награв. Ну і як вже написали вище, трійки не відповідають TOS PSN, теоретично за них можуть забанити аки або консолі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

quiteunusual Я ж казав ,аккаунти безпечні ,а проблеми бувають поодинокі ,і тільки  у ненадійних аккаунтах.

Наприклад,ви здається хочете купити РЕ 7.Якщо ви самі організуєте ,і будете П2,то ніякої небезпеки немає.Після п1 поміняєте пароль,і доступ до аккаунта має дві людини:ви і п3.Навіть якщо п3 поміняє пароль,у вас гра не пропада,п2 назавжди(не враховуючи можливості ,один раз в пів року,деактивувати через сайт соні).Якщо повідомити в сапорт Соні,вони повернуть аккаунт.

Тому не розумію ,навіщо відмовлятися від такої можливості ,і так багато переплачувати.

Якщо би прикрили трійки(а цього напевно ,ніколи не буде),я звичайно перейду на піратство.Не буду мати можливості ,купляти ігри ,бо таким високим цінам.

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, quiteunusual сказал:

трійки не відповідають TOS PSN, теоретично за них можуть забанити аки або консолі.

psn.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2017 в 13:05, Flamersys сказал:

Це практично не реально, щоб у когось ця прошивка лишилася.

Минимум с 10 людей знаю которые имеют две консоли, одну для игр, вторая на 1,05-1,76. Пруфов нет, так что очередная "нескучная операционка" (BolgenOS ©).

По факту, PS4 Playground  позволяет создавать на прошивке1.76 такие кастомные ярлычки. Кто-то пытается пропиарится и срубить на лохах бабла, IMHO.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Trigg3r сказал:

psn.png

Опять 25. Твоїх. Ти не маєш права передавати дані свого облікового запису нікому, або користуватися даними інших.

Посиланная заборонені, тому уривок з "УСЛОВИЯ ОБСЛУЖИВАНИЯ PSN", які нихто не читає, коли створює новий аккаунт:

Цитата

Кроме того, за исключением случаев нашего прямого разрешения, вы не имеете права:


(i) совместно использовать, продавать, покупать, передавать, сдавать в аренду или сублицензировать целиком или любые части учетной записи, дополнительной учетной записи, сетевого идентификатора или других регистрационных данных учетной записи

Ти з цим погодився коли відкривав акк(і).

Изменено пользователем quiteunusual (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пиратки хороши тем, что не надо спешить с прохождением игры, а то подешевеет или спрос упадет и она никому не нужна будет и потом не продашь. А тут спокойно сидишь себе проходишь в удовольствие, а то прохождение игр превратилось  в какую-то работу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

corqess у кого как:FuckThat: я очень долго прохожу игры. И пофиг что там с ценой (п1 же :) )

 

JakobLM.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2017 в 14:01, RadioPizza сказал:

Этой новости уже дня два, но до сих пор не появилось никаких доказательств. Если это было бы правдой, интернет уже кипел бы видео и восторженными возгласами обладателей 1.76. Похоже на хорошую шутку. :)

Восторженные возгласы от 20 людей на просторах всего Интернета ?

ephtrackx 

На форуме , где делят игру на П , ты рассказываешь что игры стоят в половину зарплаты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ephtrackx довольно логично , что железо за 600$ выдает лучшую картинку , чем железо за 400.

ephtrackx то есть у тебя с десяток игр купленных по 1500 ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Docol игры то может и дешевле , но тут как уже говорил. @Flamersys

Сравнивая в лоб : условный Titanfall стоит на PS4 1300 , на ПК - 800.

Но сюда вклинивается момент разбития на три , и тот факт что PS4 ты игру можешь в дальнейшем продать , а на ПК - останешься со своим.

В итоге по-твоему примеру на PS4 ты потратишь на игру 100 , а на ПК - 800.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.01.2017 в 16:08, Mike Ross сказал:

quiteunusual Я ж казав ,аккаунти безпечні ,а проблеми бувають поодинокі ,і тільки  у ненадійних аккаунтах.

Наприклад,ви здається хочете купити РЕ 7.Якщо ви самі організуєте ,і будете П2,то ніякої небезпеки немає.Після п1 поміняєте пароль,і доступ до аккаунта має дві людини:ви і п3.Навіть якщо п3 поміняє пароль,у вас гра не пропада,п2 назавжди(не враховуючи можливості ,один раз в пів року,деактивувати через сайт соні).Якщо повідомити в сапорт Соні,вони повернуть аккаунт.

Тому не розумію ,навіщо відмовлятися від такої можливості ,і так багато переплачувати.

Якщо би прикрили трійки(а цього напевно ,ніколи не буде),я звичайно перейду на піратство.Не буду мати можливості ,купляти ігри ,бо таким високим цінам.

Если человек хочет покупать дороже , чем есть возможность - это его выбор , пусть сидит с ним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Havbin та це зрозуміло,просто цікаво послухати аргументи ,чому люди так роблять

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все это прекрасно,но пока взлом с такими темпами дойдет до последнего обновления,то уже PS5 выйдет.

Это мне напоминает историю джейлбрейка на нынешних iPhone 7,7+. IOS так зашивают от взлома,что уже не могут нормальный джейл сделать...

Andreybrutal999.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.