Перейти к содержанию

Demon's Souls


Kotsur

Ваша оценка игре  

174 пользователя проголосовало

  1. 1. Геймплей

    • 1/5
      8
    • 2/5
      1
    • 3/5
      5
    • 4/5
      22
    • 5/5
      138
  2. 2. Графика

    • 1/5
      7
    • 2/5
      1
    • 3/5
      21
    • 4/5
      80
    • 5/5
      65
  3. 3. Саундтрек

    • 1/5
      7
    • 2/5
      8
    • 3/5
      21
    • 4/5
      32
    • 5/5
      106


Рекомендуемые сообщения

купил д\с,вот не могу разобратсо как играть за мага...есле кто то знает подскажите пожалуйста всякие нюансы и вообще что и как,в личку(есле не сложно),зарание спасибо!)))

Изменено пользователем buxbanny (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всё, платина моя, игрулина порадовала нереально, походу одна из немногих игр, которую не скучно перепроходить Нное количество раз ;)

купил д\с,вот не могу разобратсо как играть за мага...есле кто то знает подскажите пожалуйста всякие нюансы и вообще что и как,в личку(есле не сложно),зарание спасибо!)))

Чистым магом всё равно не будешь, на первых парах учи протект и енчант вепон и бафь оружие и броню по возможности, еще не помешает фрегрент ринг носить пока не будет спайсов в достаточном количестве, т.к. хоть по чуть-чуть, но посстанавливает ману

oversteve.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вбив першого босса (слизь) , одразу після нього відправився в нексус , але окрім 1-2 мені не доступні інші світи.Що робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вбив першого босса (слизь) , одразу після нього відправився в нексус , але окрім 1-2 мені не доступні інші світи.Що робити?

Поднятся в нексусе на верхние этажи и найти там Монументала (монаха).

Как найдешь - переговори с ним, он расскажет в чем проблема этой игры и что тебе нужно сделать.. =))

Изменено пользователем MasterBanker (смотреть историю редактирования)

Я открыт для общества, имею уважение лучших игроков как СНГ, так и мира, меня знают в лицо, а главное я достиг высокого результата в трофихантерном мире профессиональных игроков.(с) Styler

ПРУФ :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поднятся в нексусе на верхние этажи и найти там Монументала (монаха).

Как найдешь - переговори с ним, он расскажет в чем проблема этой игры и что тебе нужно сделать.. =))

Дякую , я подумав що мені потрібно зі статуєю поговорити :lol:

Хоча проходження все одно запоров. В 1-1 сильно потемніла тенденція через те що хотів вбити червоноокого і багато разів помер.

Те ж саме з 4-1 при спробі дістати меч(доречі так і не знаю де він). Дійшов до босса побігав навкруги та нічого толкового не знайшов ,а потім тікаючи забіг у перехід і попав у пастку. Усе б нічого але на мосту в 4-1 стоїть лучник і боляче стріляє , тому прорватись важко. Таким чином потратив усю траву та поламав зброю. Коли вирішив вернутись з новими силами то в 4-1 стояв якийсь самурай , який зносив усе ХП з 1 удару . Набравшись терпіння вирішив його вбити , але коли у нього залишилось 5-10% хп і він використав хілку - це був шок :)

P.S. У мене на ПС3 не підключено ПСН . Є шанси пройти ДС в одиночку , чи почекати?(ПСН то я підключу , але трохи згодом)

P.S.S. Де можна нафармити хілок?

Изменено пользователем Dzz (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую , я подумав що мені потрібно зі статуєю поговорити -_-

Хоча проходження все одно запоров. В 1-1 сильно потемніла тенденція через те що хотів вбити червоноокого і багато разів помер.

Тенденція темнішає лише від смерті у тілі; я сильно сумніваюсь, що ти використовував Stone of Ephemeral Eyes після кожної смерті - сильно затемнитись світ не міг. Також, при вбивстві босу етапу (наприклад, 1-1 чи 1-2) світу додається доволі багато світлої тенденції. Ще точно не знаю, але здається, що при вбивстві головного босу світу, тенденція у цьому світі одразу стає pure white.

Те ж саме з 4-1 при спробі дістати меч(доречі так і не знаю де він). Дійшов до босса побігав навкруги та нічого толкового не знайшов ,а потім тікаючи забіг у перехід і попав у пастку. Усе б нічого але на мосту в 4-1 стоїть лучник і боляче стріляє , тому прорватись важко. Таким чином потратив усю траву та поламав зброю. Коли вирішив вернутись з новими силами то в 4-1 стояв якийсь самурай , який зносив усе ХП з 1 удару . Набравшись терпіння вирішив його вбити , але коли у нього залишилось 5-10% хп і він використав хілку - це був шок B)

Якщо ти шукав crescent falcion +1, ось
This is the hidden content, please
: ти опиняєшся у світі біля мітки 1, меч біля мітки 6. Якщо говорити словами, всередині першої стіни з вежами йдеш вліво (з щитом, бо там пастка, якщо не зраджує пам’ять) і виходиш з лівої вежі у напрямку початку світу, трошки проходиш і знаходиш фалькіон. Але там стоїть доволі сильний скелет з двома катанами, його можна вбити з лука стоячи на вежі, магією (зброєю ближньої дії теж можна, але він скоріш за все вб’є тебе за 1-2 удари, тому треба буде сильно крутитись). У цьому світі ще декілька непоганих речей (щит та кільце з регенерацією здоров’я), на мапі всі вони зазначені.

P.S. У мене на ПС3 не підключено ПСН . Є шанси пройти ДС в одиночку , чи почекати?(ПСН то я підключу , але трохи згодом)

Я американку пройшов без допомоги (заважання) фантомів, але грати з ними веселіше.

P.S.S. Де можна нафармити хілок?

Низькорівнева травка та трохи високорівневої добре падає в 1-1. Також чим світліший світ, тим більше трави падає з ворогів (але менше інших речей).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Newmark, дякую http://www.ps3.in.ua/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Тенденція темнішає лише від смерті у тілі; я сильно сумніваюсь, що ти використовував Stone of Ephemeral Eyes після кожної смерті - сильно затемнитись світ не міг. Також, при вбивстві босу етапу (наприклад, 1-1 чи 1-2) світу додається доволі багато світлої тенденції. Ще точно не знаю, але здається, що при вбивстві головного босу світу, тенденція у цьому світі одразу стає pure white.

Ну... картинка світу ставала все темнішою і темнішою аж доки не з'явився самурай Satsuki

Якщо ти шукав crescent falcion +1, ось мапа: ти опиняєшся у світі біля мітки 1, меч біля мітки 6. Якщо говорити словами, всередині першої стіни з вежами йдеш вліво (з щитом, бо там пастка, якщо не зраджує пам’ять) і виходиш з лівої вежі у напрямку початку світу, трошки проходиш і знаходиш фалькіон. Але там стоїть доволі сильний скелет з двома катанами, його можна вбити з лука стоячи на вежі, магією (зброєю ближньої дії теж можна, але він скоріш за все вб’є тебе за 1-2 удари, тому треба буде сильно крутитись). У цьому світі ще декілька непоганих речей (щит та кільце з регенерацією здоров’я), на мапі всі вони зазначені.

Ще раз дякую , а пастку я уже вчора на собі відчув.

Низькорівнева травка та трохи високорівневої добре падає в 1-1. Також чим світліший світ, тим більше трави падає з ворогів (але менше інших речей).

Там знаю с синьоокого лицаря багато падає , можливо вбивати його , повертатись в нексус і знову вбивати? І душі і трава. Изменено пользователем Dzz (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно. Если возвращаться в Нексус с помощью чуда или камня с мечом в начале каждого уровня. Поскольку есть еще кольцо для быстрого возвращения в Нексус, но при его использовании игрок теряет все заработанные на уровне души.

Изменено пользователем Xapoko (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От камней не теряет, а вот если колечком воспользоваться, тогда прощай душонки

«Что наша жизнь? - Игра!» (Пушкин)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забрав зброю з 4-1 , вирішив вбити дракона з 1-1 (їх там два відпочиває на березі) і коли у того що плює вогнем було мало хп він відлетів . Так повинно бути? Де його тепер знайти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забрав зброю з 4-1 , вирішив вбити дракона з 1-1 (їх там два відпочиває на березі) і коли у того що плює вогнем було мало хп він відлетів . Так повинно бути? Де його тепер знайти?

червоного дракона можна вбити в 1-2, синього - в 1-4.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забрав зброю з 4-1 , вирішив вбити дракона з 1-1 (їх там два відпочиває на березі) і коли у того що плює вогнем було мало хп він відлетів . Так повинно бути? Де його тепер знайти?

Один в 1-2„ патрулирует мост„ второго найдешь в 1-4
MITROFUN_UA.png
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

люди,а как играть в мультиплеер с КЕМ-то?

я счас в какомто палаце Бер...как то так

и вижу призраков(я как понял это игроки)

хочу поиграть с кемто,ибо немогу убить Копейщика(он же с 1 плюхи валит) х_Х

6781.png
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

xD

Я открыт для общества, имею уважение лучших игроков как СНГ, так и мира, меня знают в лицо, а главное я достиг высокого результата в трофихантерном мире профессиональных игроков.(с) Styler

ПРУФ :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

люди,а как играть в мультиплеер с КЕМ-то?

я счас в какомто палаце Бер...как то так

и вижу призраков(я как понял это игроки)

хочу поиграть с кемто,ибо немогу убить Копейщика(он же с 1 плюхи валит) х_Х

:lol: мда))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ищё коменты ,кроме хД и мды?

и что делать в этом дворце?Потомучто он только открыт....больше ничего :lol: подскажыте нубу :lol:

Изменено пользователем D_A (смотреть историю редактирования)
6781.png
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ищё коменты ,кроме хД и мды?

и что делать в этом дворце?Потомучто он только открыт....больше ничего :lol: подскажыте нубу

This is the hidden content, please
default/blink.gif

прочти первый пост етой темы , в самом конце , пункты 9-10 , там написано как онлайн играт.

а шо в дворце делать хз , сам в шоке ...

MITROFUN_UA.png
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Люди подскажите, после прохождения игры души сохраняются т.е если я продолжу игру после титров , те души что при первом прохождении они останутся ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Люди подскажите, после прохождения игры души сохраняются т.е если я продолжу игру после титров , те души что при первом прохождении они останутся ???

Все останется кроме ключей

MITROFUN_UA.png
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.