Перейти к содержанию

Новости The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom була майже готова ще у березні 2022-го


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Пам'ятаєте, що The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom могла вийти ще минулого року? У березні 2022-го реліз гри відклали до весни 2023-го. В інтерв'ю The Washington Post продюсер франшизи Ейдзі Аонума (Eiji Aonuma) зізнався, що усі додаткові місяці команда полірувала проект.

rssImage-bf9cb59011555c54408e539d80c30e04.jpeg

За словами Аонуми, перенесення було необхідне, щоб усі аспекти гри «на 100% відповідали стандартам» компанії. Але насправді "Сльози королівства" були практично готові вже в березні 2022-го, уточнив журналіст The Washington Post Джин Парк (Gene Park), який розмовляв із продюсером "Зельди". "Останній рік виробництва присвятили відшліфовці фізики, щоб вона працювала так, як потрібно", - написав Парк, пославшись на слова Аонуми.

Продюсер поділився ще однією цікавою деталлю: як виявилося, Nintendo спочатку не планувала садити Аонуму перед камерою, щоб він розповідав про геймплейні особливості Tears of the Kingdom. Справа в тому, що лютневий трейлер нової "Зельди" публіка зустріла без особливого ентузіазму, тому команда насторожилася. "Люди не зовсім зрозуміли, як працюють ігрові механіки, і в чому саме полягає веселість", - пояснив керівник. Тому через кілька тижнів студія опублікувала детальний аналіз нових елементів.

До слова про ігрові механіки. Якщо вірити гейм-директору Хідемаро Фудзібаясі (Hidemaro Fujibayashi), на початку виробництва нової The Legend of Zelda девелопери зосередилися саме на геймплеї. Сюжетом займалися вже згодом, коли всі ігрові механіки затвердили. Ейдзі Аонума сподівається, що після знайомства з Tears of the Kingdom люди стануть творчіше підходити до вирішення завдань не тільки в інтерактивних розвагах, а й у житті.

Також 60-річний продюсер розповів, що іноді ловить себе на думці, мовляв, він стає застарий для професії. Якщо раніше він проходив гру за лічені дні, то тепер на це йде півтора тижні. Аонума зізнався, що розробка «Сліз королівства» виявилася для нього «трохи складнішою», але він задоволений результатом. Поки що він не має наміру йти зі своєї посади, тому продовжує вигадувати ідеї для The Legend of Zelda.

Нагадаємо, Tears of the Kingdom розійшлася тиражем у 10 мільйонів копій всього за три дні. Проект доступний лише на Nintendo Switch.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.