Перейти к содержанию

Новости Автор Lies of P обіцяє, що сіквел буде кращим за оригінал за всіма параметрами


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник
Минулого вересня Neowiz Games і Round8 підкорили фанатів "солслайків" незвичайною і яскравою Lies of P. На честь першої річниці свого готичного хіта розробники випустили перший арт сюжетного доповнення - і заодно озвучили свої плани на сиквел.

00321.r88Unoa.jpg.44d8b60e9941bd5e3ab4e9aade84fc8e.jpg

В офіційному X/Twitter-акаунті гри опублікували великий лист, адресований фанатам. Його написав Джівон Чхве (Jiwon Choi ), геймдиректор.

"Складно повірити, що минув цілий рік із запуску Lies of P.
Поки ми стійко переносимо найспекотніше літо в історії Кореї та в поті чола працюємо над прийдешнім DLC, ваша підтримка та любов мотивують нас і надалі будувати майбутнє світу Lies of P.
Моя мета - створити захопливу гру - незмінна. І ваші відгуки та теплі слова продовжують мене надихати.
У DLC і в сиквелі Lies of P ми хочемо перевершити найкращі складові оригіналу - а також поліпшити елементи, які потребують доопрацювання.
Звучить легко, але з мого досвіду навіть такі основи прості тільки на словах.
На щастя, у мене є колеги з Team NOUGH і Round8 Studio. Разом із ними ми пройшли через багато чого, і продовжимо крокувати далі."

На жаль, у тексті обійшлося без конкретики. Про дату релізу і навіть назву DLC, як і раніше, залишається лише здогадуватися.

Крім зворушливого послання, розробник також поділився новою музичною темою, а також опублікував арт доповнення. Судячи з зображення, події нового розділу розвиватимуться взимку (або десь на півночі, судячи з маяка).

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.