Перейти к содержанию

Новости Чому The Order: 1886 року не отримала сіквел? Відповідає співзасновник Ready At Dawn


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник
Минулого року інсайдер Shinobi602 заявив, що нині закрита Ready At Dawn планувала сиквел The Order: 1886. Але чому Sony не дала продовженню зелене світло - залишалося незрозумілим. В інтерв'ю MinnMax співзасновник Ready At Dawn Андреа Пессіно (Andrea Pessino) поділився думками з цього приводу.

00290.kT4YfLi.thumb.jpg.388d1085c4a24c0f4d1e27f30e3b980b.jpg

У рамках партнерства з Sony команда Ready At Dawn доклала руку до низки високо оцінених тайтлів на кшталт Daxter, God of War: Chains of Olympus і God of War: Ghost of Sparta для PSP. Однак у The Order: 1886, яка вийшла 2015 року ексклюзивно на PlayStation 4, студія дала осічку - гра отримала всього 63 бали від критиків. При цьому за внутрішніми оцінками підсумковий бал був значно вищим, зазначив Пессіно. Він вважає, що саме думка журналістів про гру перегородила шлях до сиквелу.
"Не думаю, що справа була в рівні продажів. Як мені здається, всьому виною оцінки критиків. Sony - дуже горда компанія, і це цілком справедливо. Якби у нас вийшло заробити хоча б у районі 70 балів, нам би дозволили зробити сиквел, я впевнений. Ще б кілька балів і все було б добре."
Якби все склалося, продовження The Order: 1886 із вбудованим мультиплеєром могло вийти вже у 2018 році. За словами розробника, деякі керівники Sony все ж хотіли побачити сиквел, але хтось ще вище дав відмову, і всі обговорення припинилися. Час дії другої частини Пессіно не уточнив, але заявив, що фанатська теорія про 1986 рік невірна.

Чому ж The Order: 1886 недобрала балів? При створенні гри використовувалися передові технології - на кшталт рендерингу, заснованого на фізиці, - які в інших тайтлах того часу практично не зустрічалися. Коли 2011 року Ready At Dawn показала представникам Sony проміжний прототип, ті не відразу повірили, що PS4 зможе впоратися з The Order: 1886. Однак до релізу проєкт став виглядати тільки краще.

Перший час у Sony були налаштовані оптимістично до The Order: 1886, але коли в компанії відбулися кадрові перестановки, з Ready At Dawn почали співпрацювати вже інші люди. На команду почали чинити тиск, і розробникам довелося поспіхом доводити елементи до розуму. В іншому разі видавець втратив би віру в проєкт, а студія втратила б необхідні виплати.

За словами Пессіно, The Order: 1886 був потрібен ще щонайменше рік на розробку, але Sony не погодилася виділити додатковий час - видавець визначив дату виходу і обговорювати її не збирався. У підсумку Ready At Dawn виявилася змушена доробляти гру так, щоб встигнути до визначеного терміну.

"Однією з проблем стало те, що нам довелося дуже багато вирізати. Багато з більш тонких оповідних моментів були втрачені якраз тому. Велика кількість складових, які замислювалися як інтерактивні, врешті-решт стали кат-сценою."
Як розповів Пессіно, у студії сподівалися, що The Order: 1886 буде достатньою мірою виділятися за рахунок сеттингу, персонажів та інших елементів, щоб їй пробачили частину компромісів, на які довелося піти. Однак цього не сталося.
 

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.