Перейти к содержанию

Новости EA заблокувала понад 330 000 спроб читерства в Battlefield 6


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

У відкритій «бета-версії» Battlefield 6 Electronic Arts серйозно взялася за боротьбу з нечесними гравцями — і встигла запобігти понад 330 000 спроб обійти захист. Однак повністю позбутися чітерів не вдалося: деякі все ж знаходять лазівки.

01020.A91u76d(1).thumb.jpg.8331dd19b48a920048631c73dd80e952.jpg

Головною зброєю розробників проти нечесних геймерів став новий античіт Javelin, який разом із системою Secure Boot та іншими заходами безпеки не тільки заважає підміняти ігрові файли, але й блокує втручання в роботу захисту. За словами представника EA, над виявленням порушників працюють відразу дві команди — Gameplay Integrity і Battlefield Positive Play, які оперативно перевіряють скарги і виносять бани підтвердженим чітерам.

Проте, випадки хитрих обходів все ще спливають. Продюсер Battlefield 6 Алексія Крістофі (Alexia Christofi) запевнила, що на конкретні скарги реакція відбувається швидко.

Тим часом в Мережі поширюються ролики, де гравці демонструють, як обходять античіт Javelin і використовують нечесні переваги на кшталт перегляду крізь стіни або автонаведення на супротивників.

Деякі геймери вважають, що виявлення порушників на етапі «бети» — навіть плюс: у розробників є шанс поліпшити захист до релізу шостої «Батли». Однак боротьба з чітами — процес нескінченний, і творці гри це визнають. При цьому багато хто злиться на Electronic Arts за те, що Secure Boot банально не дає їм зайти в Battlefield 6, а від чітерів все одно не рятує.

Коротке нагадування! Примусове включення TPM 2.0 і античіта з драйвером на рівні ядра не заважає хакерам і чітерам підміняти дані або використовувати сторонні програми для шахрайства. Вірите чи ні, але це все ще відбувається у відкритій «беті» Battlefield 6!

"Secure Boot — не універсальне рішення і не замислювався таким. Це ще один бар'єр, який ускладнює роботу творцям чітів і допомагає нам швидше виявляти порушення.
Є сигнали, яким ми можемо довіряти тільки при включеному Secure Boot — ми вже розповідали про них раніше, наприклад, тут. Один із прикладів: Secure Boot не дозволяє системі запускатися з вразливими драйверами. Тому, якщо він активний, а такі драйвери все ж завантажені, значить, щось йде не так.
Дякуємо всім, хто надсилає нам скарги на читерів, програми для читів і конкретні відеоролики. Ці звіти допомагають нам знаходити нові читерські спільноти, а один виявлений порушник часто призводить до створення нових методів виявлення."

Команда Electronic Arts

Крім того, через особливості Javelin гра не запуститься на Steam Deck — підтримка Linux-систем для античіта поки неможлива.

Повноцінний реліз продовження легендарної серії запланований на 10 жовтня. Battlefield 6 з'явиться на ПК (Steam, Epic Games Store), Xbox Series і PlayStation 5.

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.