Перейти к содержанию

Новости Nintendo подала до суду на США


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Nintendo відома своєю любов'ю звертатися до суду з приводу і без. Судячи з усього, дрібні рибки на кшталт окремих особистостей компанії набридли, тож «Велика N» вирішила звернути увагу на більшу здобич. Японська корпорація подала позов проти уряду США через тарифну політику, введену адміністрацією Дональда Трампа (Donald Trump) у 2025 році.

fe380797b38bb01b6ef8158309752639.thumb.jpg.009a9f650ba9f2257f7ef21f7e9ef0c9.jpg

Скаргу направили до Суду міжнародної торгівлі США. У документі йдеться, що з лютого 2025 року адміністрація Трампа ввела незаконні мита на імпорт з більшості країн. За оцінкою компанії, через цю політику держава зібрала на тарифах понад 200 мільярдів доларів.

Юристи Nintendo стверджують, що компанія має право вимагати компенсацію. Вона імпортує товари, які потрапили під дію тарифів, введених на підставі закону IEEPA. Тому Nintendo просить повернути сплачені суми з відсотками. Точний розмір вимог у позові не вказаний. Також компанія розраховує на компенсацію судових витрат.

Раніше ситуацію вже розглянув Верховний суд США. 20 лютого суд визнав тарифи неконституційними. Після цього суддя Річард Ітон (Richard Eaton) з того ж торгового суду заявив, що імпортери мають право домагатися повернення коштів. Він буде розглядати подібні справи.

Пізніше Трамп заявив про плани ввести нові тарифи на рівні 15%. Це вище попередніх ставок.

Мита вже вплинули на ігровий ринок. «Велика N» готувала запуск Nintendo Switch 2 майже одночасно з оголошенням тарифів. Через економічну невизначеність компанії довелося відкласти старт попередніх замовлень пристрою в США. Багато хто пов'язує і подорожчання інших консолей саме з підвищенням тарифів.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.