Перейти к содержанию

Новости Bloomberg: Sony хочет купить компанию Leyou, которой принадлежит студия-разработчик Warframe


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

У создателей популярного условно-бесплатного боевика, похоже, будет новый владелец.

3EKXSPRZP8YbTA6CqMp5JDg0QkkeiFSR67uiPgeK.thumb.jpeg.a45936e496e21937a2c3cc0b1d842db6.jpeg

Издание Bloomberg со ссылкой на осведомлённые источники сообщило о том, что Sony намеревается купить гонконгскую компанию Leyou Technologies Holdings Ltd. По данным Bloomberg, Sony уже работает с финансовым консультантом над предложением о покупке Leyou. 

Leyou является владельцем студий Digital Extremes (Warframe) и Splash Damage, которая принимала участие в разработке Gears Tactics и РС-версии Halo: The Master Chief Collection. Также Leyou принадлежит Radiance Games и издательский лейбл Athlon Games. 

По словам Bloomberg, компания Leyou может быть продана до конца июля. Sony намерена сделать наиболее выгодное предложение. Впрочем, источники издания отмечают, что могут появиться и другие потенциальные покупатели Leyou.

Изменено пользователем KupcaH (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А може, як ходили чутки, таки краще Remedy?

І дешевше буде, значно. Сонямби, нащо вам ті онлайн дрочильні?

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys щоб заробляти гроші. Бо такі вірні фанати як ти, навіть не хочуть купити їхній основний ексклюзив 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, I.Rox сказал:

щоб заробляти гроші

та то ясно 

Але що мені то з того? :crazy:

Це ви на боксі любите донатне онлайн дрочиво:FuckThat:

26 минут назад, I.Rox сказал:

вірні фанати як ти, навіть не хочуть купити їхній основний ексклюзив 

Гру пройшов, кайфанув, і забув. Я джой купив лімітний, який дорожче коштує, так що єхай на…

Та і як показала практика, основний ексклюзив PS4, який всім зайшов, це GOW, диск з яким я купив разом з тематичною Прошкою, так що…

 

This is the hidden content, please

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Flamersys сказав:

основний ексклюзив PS4, який всім зайшов, це GOW

Ну не знаю… Гов класний та для мене 3тя частина краща…  А так Бладборн топ гра на пс4 для мене))))

 

2 години тому, Flamersys сказав:

А може, як ходили чутки, таки краще Remedy?

А що вони зробили класного після Пейна??  Не грав лише в контрол…. А квантум і алан, таке собі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, MadWulff сказал:

А що вони зробили класного після Пейна?

Ну не шедеври, але все що вони роблять це як мінімум нормальні ігри. Кращі ніж переважна більшість того що нам зараз дає індустрія.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys Ну хз не знаю як там контрол та від квантум брейка я реально плювався. Хоча гру чекав і був радий в неї пограти. Але для мене це реально гірша гра студії. Алан Вейк відносно не погана але приблизно на половину. Потім просто набридає, ігрової механіки і різноманіття не вистачає. Принаймні для мене.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, MadWulff сказал:

Алан Вейк відносно не погана але приблизно на половину. Потім просто набридає, ігрової механіки і різноманіття не вистачає.

Я його досі не пройшов. При тому що починав у Стімі, на 360му, а тепер її ще й у пасі дали…:FuckThat:

 Але студія все одно хороша. Думаю вони б чудово вписалися у сім’ю основних Сонівських студій, і зробила б щось не погане.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys Якщо вже чогось і хотіти, то що б у соні опинилися права на мгс, сайлент хілл, і було б ппц як цікаво глянути на версію резедента від Naughty Dog, хоча цього явно ніколи не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff Чому всі так стопятисотих сиквелів хочуть?  Соні у цьому поколінні і не погані нові IP запускала.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys Бо Кодзіма вже зробив новий IP  який особисто я себе заставляв його  проходити.:lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@MadWulff хороша гра, з крутим сюжетом і медитативним геймплеєм:bleat: Мені більше за МГС5 зайшла:pardon:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Flamersys сказал:

Соні у цьому поколінні і не погані нові IP запускала.

Их же немного было, тем более хороших. Что там из вот вообще нового: Days Gone да Horizon?

Ну можно еще Bloodborne вписать, но для меня это скорее спин-офф Dark Souls

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Flamersys сказав:

Мені більше за МГС5 зайшла

Давай вгадаю, мгс для тебе була скучною???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, MadWulff сказал:

мгс для тебе була скучною

Та ні, я стелс люблю. Скоріше надто японською, з типовою придурью) Вона і у Стрендінгу є, але не настільки. Також враження зіпсувала її явна незавершеність.

Ну і банально це єдиний МГС що я пройшов, тому не дуже в темі був. Так як коли я влився в тусовку і дізнався що Кодзямба геній – ті ігри були для мене надто застарілими щоб грати їх вперше.

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Flamersys Ну перший мгс для пс1 я пройшов 2006-7 році… і отримав масу задоволення.  Не зважаючи що в грі все застаріло. Мгс5 самий мабуть зручний  мгс.  В плані того що попередніх частинах управління було специфічним. А те що гра не завершена… Фантомна біль , ідеальна назва і завершення всієї серії. Хоча могли вже і 2гу частину про райдена зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Flamersys сказал:

та то ясно 

Але що мені то з того? :crazy:

 

Я купив п1, гру пройшов, кайфанув, і забув. Я джой купив лімітний, тому тепер не можу повернути тобі 200 грн

 

 

 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спойлер

 

1 час назад, I.Rox сказал:

тому тепер не можу повернути тобі 200 грн

Вже сотню раз було обговорено. Чи ти власних домовленостей не розуієш?

Ще жодного реального порівняння не існує. А роблять висновки виключно з чужих обіцянок лише тупі діти. Ти хочеш сказати що ти такий? 

 

 

 

Изменено пользователем KupcaH (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.