Перейти к содержанию

Новости Благодаря обновлённому браузеру Edge обладатели Xbox Series могут запускать эмуляторы PS1, SEGA, N64 и других систем бесплатно


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Недавнее обновление позволило обладателям консоли Microsoft получить доступ к широкой библиотеке игр PlayStation, которые не всегда доступны на новой консоли PlayStation

jK8E8fhBRi1h9gbm6sXFvZNT8a31fzlHDfQLTqqI.jpg.474e15d8087d6c6979b903f042b88699.jpg

Автор YouTube-канала Modern Vintage Game рассказал и показал необычное конкурентное преимущество консоли Microsoft. Оказалось, что теперь обладатели Xbox Series смогут играть в игры для PlayStation, которые не всегда доступны на консоли нового поколения PlayStation 5.

В этом им поможет обновлённый браузер Edge и эмуляторы.

Теперь достаточно просто перейти на сайт эмулятора и следовать инструкциям, словно используется обычный компьютер. В сети можно найти множество эмуляторов, от классических NES, SEGA или PlayStation 1 до Nintendo Switch.

Отмечают, что всё же желательнее запускать эмуляторы в «режиме разработчика», ради более высокой производительности. Однако, он платный (примерно 19 долларов). Впрочем, даже «бесплатный» вариант позволяет испытать множество игр на консоли Microsoft.

Изменено пользователем KupcaH (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там больше плюшек на самом деле. Клавомышь, Discord, MS Office, облачные сервисы, стриминговые сервисы, веб интерфейсы сторонних разработчиков. Чем дальше тем больше убеждаюсь в правильности выбранной консоли. Куда движется SONY - непонятно - браузер убрать, цены поднять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Brazik а мені подобається що пс5 то чисто про ігри, і майже нічого зайвого. Навіть частину інтерфейсу з стрімінговими сервісами вважаю зайвою, у часи коли те все є напевне у будь якому телевізорі.

Тоді як інтерфейс бокса ДЛЯ МЕНЕ (спеціально виділив, бо зараз же почнуть доводити що я не правий) перегружений. Консоль то повинно бути про те щоб кинути під тєлік, і грати на розслабоні, а не підключати клавомиші і горбатитися перед моніком.

Так що кожному своє.

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Функціонал бокса шикарний. Як приклад. Через додаток Телеграм на боксі, я знайшов трансляцію бою Усика, і в браузері плеєр відтворював стрім. А керував за допомогою пульта від медіа плеєра. 

1179680.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Flamersys сказал:

@Brazik а мені подобається що пс5 то чисто про ігри, і майже нічого зайвого. Навіть частину інтерфейсу з стрімінговими сервісами вважаю зайвою, у часи коли те все є напевне у будь якому телевізорі.

Тоді як інтерфейс бокса ДЛЯ МЕНЕ (спеціально виділив, бо зараз же почнуть доводити що я не правий) перегружений. Консоль то повинно бути про те щоб кинути під тєлік, і грати на розслабоні, а не підключати клавомиші і горбатитися перед моніком.

Так що кожному своє.

Якби СОНІ повернули допрацювавши, повноцінний браузер, додали б функціоналу, то ви б казали - "О, які молодці, в правильному напрямку працюють. " А так як це зробили майки, то ви говорите про зайвий функціонал. Адже браузер на PS4 нікому не заважав, більше того, через браузер забезпечувався безкоштовний геймінг. Тож як на мене, то говорити про те що "цей функціонал нам все рівно був не потрібен" - звучить не переконливо та виглядає як самозаспокоєння .

Изменено пользователем Brazik (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Brazik сказал:

Якби СОНІ повернули допрацювавши, повноцінний браузер, додали б функціоналу, то ви б казали - "О, які молодці, в правильному напрямку працюють. "

Не сказав би. Браузер на геймпаді то якийсь особливий вид збочень. На пс4 мені іконка з ним тільки заважала. 

До того ж, на боксі браузер є, і чомусь я ним там не користуюся:thinking_kermit:

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Flamersys сказал:

Браузер на геймпаді то якийсь особливий вид збочень

На боксі браузер повноцінно підтримує клавомишу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Brazik з консолі на моніторі грати, то ще один вид збочень:FuckThat:

Краще б купив на вторичці зборку на якомусь i5 2500k замість всих цих костилів. 

Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Flamersys сказал:

@Brazik з консолі на моніторі грати, то ще один вид збочень:FuckThat:

Краще б купив на вторичці зборку на якомусь i5 2500k замість всих цих костилів. 

Збочення грати в 1080p на моніторі? Серйозно? Сам придумав?

 

І що таке - "ЗБОРКА"?:blink: Ти пропонуєш на цьому проці, 10-тирічної давності, зібрати комп аналог XBOXSS чи що? Не можу зрозуміти дивну логіку.

Изменено пользователем Brazik (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Flamersys сказал:

з консолі на моніторі грати, то ще один вид збочень

Эээ, :success: я на 32 дюйма 4к монике играю, мне нравится, купил ещё геймерское кресло и ваще агинь, на телеке не нравится)

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Brazik сказал:

Збочення грати в 1080p на моніторі? Серйозно? Сам придумав?

Ну мля, це консоль, тобі не потрібно мати перед собою стіл на якому розміщені маніпулятори управління нею, а можеш впасти на диван чи крісло і гамать у будь якому зручному для тебе положенні тіла, хоч стоячи на голові.

Замість того, ти вигадавши для себе універсальний пристрій, по факту заганяєш себе в рамки. Як від монітора далеко не сядеш, так і не сильно то й розлабишся сидячи годинами в пекашному кріслі

Працювати на ПК то одне, але за весь день мені того з головою вистачає, і гамать я хочу як на картинці знизу:lol:

LvTryVf.jpg

Изменено пользователем Flamersys (смотреть историю редактирования)
Скрытый текст

1904349.png1305412.png1305413.png

DXUKUUo.giffljAs0V.giftcAthDx.gifjWukQBB.gif

DARKSlDEATH.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Flamersys сказал:

Ну мля, це консоль, тобі не потрібно мати перед собою стіл на якому розміщені маніпулятори управління нею, а можеш впасти на диван чи крісло і гамать у будь якому зручному для тебе положенні тіла, хоч стоячи на голові.

Замість того, ти вигадавши для себе універсальний пристрій, по факту заганяєш себе в рамки. Як від монітора далеко не сядеш, так і не сильно то й розлабишся сидячи годинами в пекашному кріслі

Крісло в мене не з дешевих, ніякий диван не буде зручнішим. В мене нема ніяких рамок. Іноді хочеться пошукати щось в інеті, або подивитися серіал з якогось HDREZKA сайту. І комп в мене також є, сучасний, тільки карта стара GTX1060 6GB 2шт, замінити які я не вважаю за доцільне рішення. Якщо ти не можеш використовувати консоль як мультимедіа центр, то для мене це мінус, і як раз це і є ті самі - "рамки". PS5 - Пристрій вузьконаправленої спеціалізації - тільки ігри, для мене не підходять такі рамки.

Изменено пользователем Brazik (смотреть историю редактирования)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.