Jump to content

Новости Вийшла Hard West II — покрокова тактика про гонитву за пекельним поїздом на містичному Дикому Заході


Новостник
 Share

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Не встигли шанувальники Weird West вздовж і поперек облазити містичний вестерн, як їм запропонували ще одну гру у схожому сеттингу. На ПК відбувся реліз сіквела покрокової тактики Hard West.

rssImage-ec8fba3afb2dd352cf8eae48d88a16b7.jpeg

Хардкорна гра, в якій змішалися магія та револьвери, розповідає про групу героїв, що націлилися на головний куш у їхньому житті. Головним персонажем став запеклий бандит Джин Картер. Він зі своєю командою планує пограбувати "Примарний потяг", який перевозить купи золота.

Вже на місці злочинці розуміють, що склад недаремно отримав таку назву — будь-хто, хто ступить на борт, виявляється проклятим. Щоб повернути свої безсмертні душі, гурт вирушить на пошуки самого диявола.

Над продовженням працювала нова студія - Ice Code Games. Але, судячи з перших оцінок, їй вдалося гідно впоратися із завданням. Рейтинг на  Metacritic становив 75 балів на базі 11 рецензій. На OpenCritic 83% критиків рекомендують гру, а середня оцінка досягла 78 балів. У  Steam з більш ніж 70 оглядів користувача лише два негативних.

Головним плюсом проекту рецензенти наголошують на системі ланцюжка вбивств «Бравада». Персонаж отримує додатковий хід, якщо йому вдається вбити ціль під час своєї дії. Таким чином Hard West II заохочує агресію та найбільш ефектний і ефективний стиль гри, на відміну від тієї ж XCOM , в якій частіше вигідніше займати оборонну позицію та включати режим Overwatch. Також оглядачі похвалили системи рикошетів та карт, які відкривають нові здібності для героїв.

У недоліки гри записали повторюваний і не найрізноманітніший дизайн локацій та слабкі RPG-елементи. На картах майже немає унікальних об'єктів чи особливостей місцевості, а рольова частина обмежується простими діалогами з напарниками та прокачуванням стосунків із ними.

Hard West II доступна в Steam та GOG з англійською озвучкою та російським текстом.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

kisspng-adblock-plus-ad-blocking-google-chrome-browser-ext-adblock-now-available-for-opera-5b903596318fb2.024948661536177558203.png

AdBlock extension detected!

Our site is updated by showing online advertising to users.

Please disable the AdBlock browser extension to be able to use our community.

Ok