Jump to content

Новости Square Enix побоювалася, що західні студії знизять продажі її японських ігор


Новостник
 Share

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Square Enix підбила підсумки фінансового кварталу, що завершився 30 червня. У звіті компанія не тільки опублікувала великі цифри, але й пояснила, чому вирішила позбутися західних студій.

rssImage-98e3ea59279bb82a3567bb0e2a367c66.jpeg

Почнемо із фінансових показників. Якщо коротко, заробіток Square Enix знизився, а MMO-сегмент уперше перевищив прибутки від одиночних ігор. Детальніше:

  • З квітня по червень 2022-го обсяг чистих продажів склав $562 мільйона (¥74,88 мільярда), що на 15,5 % нижче за торішній результат.
  • Операційний прибуток - $108,4 мільйона (¥14,4 мільярда). Вона впала на 16,7%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.
  • Частка прибутку від одиночних ігор скоротилася вдвічі, а від MMO, навпаки, зросла на 21,6%. При цьому в розрахований на багато користувачів сегмент SE входять лише три проекти: Final Fantasy XIV , Dragon Quest X і Final Fantasy XI .

Hidden Content

    Reply to this topic to see the hidden content.

Слайд із квартальної презентації SE. MMO-сегмент відзначений зеленим, у синій пофарбували браузерні та мобільні програми, а поодинокі ігри представляє фіолетовий колір.

Щодо розлучення з Crystal Dynamics і Eidos, у розмові з інвесторами Square Enix пояснила свої мотиви. Вона побоювалася, що проекти цих студій негативно вплинуть продажу інших її ігор.

Крім того, прощання із західними активами – лише перший етап у перебудові бізнесу Square Enix. Як другий крок компанія перегляне портфоліо зі своїх студій і вирішить, чи викуповувати їх у повне володіння або дозволити іншим організаціям отримувати в них частки. Так SE має намір підвищити ефективність використання капіталу.

На думку аналітика Девіда Гібсона (David Gibson), подібні заходи спростять розподіл та переміщення ресурсів між студіями Square Enix. Він припустив, що тепер компанія переважно зосередиться на японських іграх.

Нагадаємо, покупцем Crystal Dynamics та  Eidos стала Embracer Group. Холдинг придбав студії за 300 мільйонів доларів. Очікується, що операція закриється до кінця 2022-го.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

kisspng-adblock-plus-ad-blocking-google-chrome-browser-ext-adblock-now-available-for-opera-5b903596318fb2.024948661536177558203.png

AdBlock extension detected!

Our site is updated by showing online advertising to users.

Please disable the AdBlock browser extension to be able to use our community.

Ok