Jump to content

Новости ЗМІ: розробники переносять свої ігри тому, що бояться God of War: Ragnarök

Новостник
 Share

Recommended Posts

• Новостник
Posted (edited)

God of War: Ragnarök – безумовно один із головних релізів 2022 року. Масштаб гри настільки великий, що розробники не хочуть з нею конкурувати і переносять свої проекти, як Marvel's Midnight Suns, яка мала вийти в жовтні. Про переживання в промисловості з цього приводу поділилися в подкасті Kinda Funny.

rssImage-c3e64ccf0b3875b11bc026d3b385488e.jpeg

"Мені здається, ми стали свідками того, що ігри бояться God of War: Ragnarök . У закулісся розробники мені розповіли, що вони пересувають термін виходу, щоб дати простір блокбастеру. Їхні слова мене вразили."

Тім Геттіс (Tim Gettys)

За словами ведучого, під контроль гри потрапить великий період до та після релізу:

"На мій погляд, God of War: Ragnarök задасть такий рівень хайпа, що захопить інфополі у листопаді і очолюватиме його після. Можу уявити багато людей, які не бачать сенсу в релізах до кінця року, тому що індустрію в цей момент буквально змиє."

Тім Геттіс (Tim Gettys)

Слова журналіста про ажіотаж навколо нових пригод Кратоса підтверджує те, що Jotnar Edition розпродали менше ніж за п'ять хвилин, а спеціальне видання за пару годин.

Багато проектів справді перенесли з осені на пізніші терміни. На першу половину 2023 року переїхали вікторіанський виживач Nightingale, фентезійна RPG про попаданця Forspoken від Square Enix та гра про Голлума, а beat 'em up про школярок River City Girls 2 відклали на невизначений термін. Щоправда, ніхто з розробників не заявляв, що відклав вихід через побоювання God of War: Ragnarök.

Раніше навіть глава Xbox Філ Спенсер (Phil Spencer) заявив, що дуже чекає God of War: Ragnarök. Нагадаємо, гра вийде 9 листопада ексклюзивно на PlayStation 4 та 5.

Edited by Трейдер (see edit history)

В 13.08.2022 в 18:12, Новостник сказал:

"На мій погляд, God of War: Ragnarök задасть такий рівень хайпа, що захопить інфополі у листопаді і очолюватиме його після. Можу уявити багато людей, які не бачать сенсу в релізах до кінця року, тому що індустрію в цей момент буквально змиє."

Да кто бы сомневался,все остальные вне конкуренции!

Где аналитик Gosu ?Пастген говоришь?Или что на этот раз, трусить будешь?

Edited by Groz (see edit history)

G_R_O_Z.png

2 часа назад, Groz сказал:

Где аналитик Gosu ?

Он анимешник и этим всё сказано :trollface:

Головне що на оркiвськой буде переклад . Це ми граемо

talo_enio.png

• Посредник
В 13.08.2022 в 18:12, Новостник сказал:

Нагадаємо, гра вийде 9 листопада ексклюзивно на PlayStation 4 та 5.

А потім і на персональному комп'ютері

5 минут назад, Петрович сказал:

на оркiвськой буде переклад

Не буде, якщо, звичайно, у тебе меню консолі не на ньому

1217351.png

Скрытый текст
Консольные войны раньше: - Killzone или Halo? Tekken или Dead or Alive? The Last of Us или Alan Wake? Uncharted или Gears of War? Консольные войны сейчас: - Где жопы в лужах лучше отражаются? Где вентилятор больше шумит? Где игры виснут чаще?

@Okami

В мене на Шумерьскоi:Lipa:

talo_enio.png

6 часов назад, Okami сказал:

А потім і на персональному комп'ютері

Та ну, як це? Only on PlayStation! ВідсоСоні ніколи не випустять свої ексклюзиви на ПуКа. :yodawg:

• Супермодератор
7 часов назад, Петрович сказал:

Головне що на оркiвськой буде переклад . Це ми граемо

А якщо тилькы на эльфийськом…?

Korotu_n.png

Такі ігри як хороший фільм можна грати або дивитись лише в оригіналі, гра акторів наче музика

:wait:

13 часов назад, Korotun сказал:

А якщо тилькы на эльфийськом…?

Це маячня

talo_enio.png