Перейти к содержанию

Новости ЗМІ: розробники переносять свої ігри тому, що бояться God of War: Ragnarök


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

God of War: Ragnarök – безумовно один із головних релізів 2022 року. Масштаб гри настільки великий, що розробники не хочуть з нею конкурувати і переносять свої проекти, як Marvel's Midnight Suns, яка мала вийти в жовтні. Про переживання в промисловості з цього приводу поділилися в подкасті Kinda Funny.

rssImage-c3e64ccf0b3875b11bc026d3b385488e.jpeg

"Мені здається, ми стали свідками того, що ігри бояться God of War: Ragnarök . У закулісся розробники мені розповіли, що вони пересувають термін виходу, щоб дати простір блокбастеру. Їхні слова мене вразили."

Тім Геттіс (Tim Gettys)

За словами ведучого, під контроль гри потрапить великий період до та після релізу:

"На мій погляд, God of War: Ragnarök задасть такий рівень хайпа, що захопить інфополі у листопаді і очолюватиме його після. Можу уявити багато людей, які не бачать сенсу в релізах до кінця року, тому що індустрію в цей момент буквально змиє."

Тім Геттіс (Tim Gettys)

Слова журналіста про ажіотаж навколо нових пригод Кратоса підтверджує те, що Jotnar Edition розпродали менше ніж за п'ять хвилин, а спеціальне видання за пару годин.

Багато проектів справді перенесли з осені на пізніші терміни. На першу половину 2023 року переїхали вікторіанський виживач Nightingale, фентезійна RPG про попаданця Forspoken від Square Enix та гра про Голлума, а beat 'em up про школярок River City Girls 2 відклали на невизначений термін. Щоправда, ніхто з розробників не заявляв, що відклав вихід через побоювання God of War: Ragnarök.

Раніше навіть глава Xbox Філ Спенсер (Phil Spencer) заявив, що дуже чекає God of War: Ragnarök. Нагадаємо, гра вийде 9 листопада ексклюзивно на PlayStation 4 та 5.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.08.2022 в 18:12, Новостник сказал:

"На мій погляд, God of War: Ragnarök задасть такий рівень хайпа, що захопить інфополі у листопаді і очолюватиме його після. Можу уявити багато людей, які не бачать сенсу в релізах до кінця року, тому що індустрію в цей момент буквально змиє."

Да кто бы сомневался,все остальные вне конкуренции!

Где аналитик Gosu ?Пастген говоришь?Или что на этот раз, трусить будешь?

 

Изменено пользователем Groz (смотреть историю редактирования)

G_R_O_Z.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Groz сказал:

Где аналитик Gosu ?

Он анимешник и этим всё сказано :trollface:

Andreybrutal999.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Головне що на оркiвськой буде переклад . Це ми граемо

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Посредник
В 13.08.2022 в 18:12, Новостник сказал:

Нагадаємо, гра вийде 9 листопада ексклюзивно на PlayStation 4 та 5.

А потім і на персональному комп'ютері

5 минут назад, Петрович сказал:

на оркiвськой буде переклад

Не буде, якщо, звичайно, у тебе меню консолі не на ньому

1217351.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Okami

В мене на Шумерьскоi:Lipa:

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Okami сказал:

А потім і на персональному комп'ютері

Та ну, як це? Only on PlayStation! ВідсоСоні ніколи не випустять свої ексклюзиви на ПуКа. :yodawg:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Супермодератор
7 часов назад, Петрович сказал:

Головне що на оркiвськой буде переклад . Це ми граемо

А якщо тилькы на эльфийськом…?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такі ігри як хороший фільм можна грати або дивитись лише в оригіналі, гра акторів наче музика

:wait:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Korotun сказал:

А якщо тилькы на эльфийськом…?

Це маячня

talo_enio.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.