Jump to content

Новости На серверах WoW Classic утворилися багатотисячні черги ще до виходу Wrath of the Lich King


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

У бажанні повернути свій 2008-й гравці масово кинулися на сервери World of Warcraft Classic із препатчем Wrath of the Lich King - одного з найвдаліших доповнень для MMORPG. Наплив викликав багатотисячні черги майже за місяць до релізу аддону.

rssImage-507fb0e783bea34d20af44f5768de91f.jpeg

Портал VG247 дізнався, як гравці справляються із труднощами. З чергами зіткнулися користувачі як старих серверів на кшталт Grobbulus у Європі, так і нових. Старі світи цінують багатолюдність і більш-менш витриманий баланс фракцій — прихильників Альянсу та Орди там приблизно порівну. У нові ж переходять із небажанням, тому що губляться соціальні зв'язки.

This is the hidden content, please

Журналіст видання зайшов у гру рано вранці, щоб запитати користувачів, як їм вдається потрапити на сервери раніше за інших. Досвідчені гравці радять час від часу переміщати персонажа, щоб його не викинуло за бездіяльність.

"Зараз я безробітний, тому просто заходжу рано-вранці і ніколи не виходжу з гри. <…> У вихідні вже з 11:00 черги сягали 14 тисяч людей. Декому вдалося потрапити лише до 20-21 години."

Лицар смерті 70 рівня Klizmarqt

Користувач Crupisha працює на віддаленні, тому запускає MMORPG за кілька годин до закінчення робочого дня. Він чув, що деякі керують домашнім комп'ютером дистанційно з телефону, щоб увійти в гру заздалегідь.

WoW: Wrath of the Lich King Classic вийде 27 вересня о 1.00. Чи впорається Blizzard із чергами до релізу — дізнаємось вже скоро.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.