Jump to content

Новости 14 вересня у ранньому доступі стартує The Wandering Village – містобуд на спині гігантського звіра


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Вперше команда Stray Fawn показала The Wandering Village під час PC Gaming Show 2021. Тоді розробники пообіцяли спершу запустити гру в ранньому доступі і нарешті вони визначилися з датою старту.

rssImage-06e9c64bbb72659688051fb6ad783b0f.jpeg

У світі  The Wandering Village з'явилися рослини, що випускають отруйні спори. Однак деяким людям вдалося врятуватися від їхньої згубної дії на спині величезної істоти, яку вони прозвали Онбу. Тепер поселенцям належить відбудувати містечко прямо на звірі, благо на собі воно носить цілий шар землі. Однак місце все ж таки обмежене, тому необхідно з розумом підійти до планування.

This is the hidden content, please

The Wandering Village є не тільки містобудівною стратегією. У проекті є елементи «рогалика» та виживача. Головна мета - підтримувати стабільний розвиток міста в мінливих умовах, оскільки Онбу постійно переміщається з одного біома в інший.

Stray Fawn звертає увагу, що версію гри в ранньому доступі оснастять переважно ключових механік, але при цьому вона може відчуватися порожньою через брак контенту та полірування. З наповненням команда планує розібратися щонайменше за рік — саме стільки стратегія просидить у ранньому доступі.

Розвиток поселення на спині шестилапого гіганта розпочнеться 14 вересня у Steam. До програми Xbox Game Preview The Wandering Village дістанеться 2023 року. Доступний переклад російською мовою.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.