Jump to content

Новости Компіляція найкращих ідей серії та тупцювання на місці — критики про Splatoon 3


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

У мережі з'явилися перші огляди Splatoon 3. Здебільшого преса прихильно поставилася до екшену – гра набрала по 84 бали на Metacritic та OpenCritic. За словами журналістів, формула проекту ще працює, проте деякі поскаржилися на малу кількість нововведень.

rssImage-4c4ddb67b04e9664b94f8edd4464418a.jpeg

Трихвилинні онлайн-битви так само гарні, вважає автор Game Informer (8,5/10). Йому сподобався оновлений режим Splatfests, де тепер беруть участь одразу три команди. Загін, що переміг, повинен захищати свою територію від обох суперників одночасно.

"У Splatoon 3 впоралися з давніми проблемами браку контенту, зберігши при цьому всі ті веселощі, які зробили серію такою успішною."

Браян Ши (Brian Shea) із Game Infromer

Оглядачеві GameSpot (7/10) загалом сподобалася одиночна кампанія, яка розкриває таємницю зникнення людства. За 8–10 годин йому набридли лише однакові вороги. Фінальна битва, що здивувала різко збільшеною складністю, завершила трилогію і викликала сміх з градусом абсурду.

"Зараз Splatoon 3 - це неймовірно винахідлива сюжетна кампанія у поєднанні з величезною кількістю розрахованих на багато користувачів режимів і опцій."

Стів Уоттс (Steve Watts) з GameSpot

Рецензентка Polygon (без оцінки) засмутилася через «топтання серії на місці». На її думку, грі потрібно було зробити ривок, а «не маленький крок».

"Сценарій та персонажі Splatoon 3 припускають, що гра йде в ногу з часом після виходу оригіналу сім років тому. Але застарілі елементи дизайну говорять про інше. В результаті вийшла гра, яка так само гарна, як перша частина, але не розуміє, яким чином це досягається."

Ана Діаз (Ana Diaz) з Polygon

У той же час оглядач Ars Techica (не рекомендує гру) вважав, що сюжетну частину гри начебто робили моддери, повторюючи раз у раз геометрію рівнів. У мультиплеєрі його розчарувало небагато свіжого контенту. Наприклад, із 12 карт лише п'ять були новими, а решта — з попередніх частин. Автор навіть закликає купити Splatoon 2 замість тріквела, якщо користувачі пропустили другу частину.

"Здається, випуск Splatoon 3 - це рішення компанії, покликане заповнити календар релізів і не продиктоване добрими дизайнерськими ідеями. Я рідко так думаю про ігри Nintendo, але Splatoon 3 – це розчарування."

Сем Мачковіч (Sam Machkovech) з Ars Technica

Splatoon 3 вийде 9 вересня на Nintendo Switch.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.