Jump to content

Новости Легкий соулслайк у крутому сеттингу – рецензії на Steelrising

Новостник

Recommended Posts

• Новостник

Автори The Technomancer та Greedfall випустили стимпанковий соулслайк Steelrising. Преса опублікувала перші оцінки: середній бал на Metacritic та OpenCritic досяг 73.

rssImage-117a824c7193b922009e6d8e660e2645.jpeg

Рецензенту God is a Geek (8,5/10) швидко набриднув сюжет про альтернативну історію Великої французької революції. У ньому майже всі персонажі носять напудрені перуки і регулярно вставляють в англійську мову французькі висловлювання, змушуючи читати субтитри. Натомість автору припала до смаку бойовка, що вміло поєднує дальні та ближні зіткнення, і система перегріву героїні, яка змушує акуратно розподіляти сили.

"Це повноцінний соулслайк, який може і не винаходить нічого нового, але виразно відчувається як щось унікальне, а не просто чергові потуги в жанрі."

Мік Фрейзер (Mick Fraser) з God is a Geek

Оглядач VG247 (3/5) радить не покладати великі надії на Steelrising. Йому сподобалися розвиток байдужої героїні-автоматону, деякі повороти історії та міцний геймплей. Але журналіста засмутив баланс — наприклад, крижана зброя може заморожувати навіть босів, і якщо підкопити таких набоїв, то перемогти ватажків не важко.

"Гра стимулює ту ж частину вашого мозку, що й такі хіти, як Elden Ring та Dark Souls. Хоч і набагато менш інтенсивно."

Коннор Макар (Connor Makar) з VG247

На думку Kotaku (без оцінки), головна цінність проекту — складність, що налаштовується. Оглядачка зменшила збитки до нуля і стала сприймати ворогів як «спаринг-партнерів». Вони вчили її, як правильно грати, і тренували, щоб потім дівчина могла впоратися із противниками без цих обмежень.

"Мені подобаються виклики та складності в іграх та в житті. Мені цікаво ставати краще в тому, що близько. Але соулслайки часто були для мене дуже суворим учителем. І як людині, яка бореться за своє ментальне здоров'я з реальними демонами після розладів, соулслайки здавалися неприязними до мене. <…> Складна Steelrising на своєму прикладі доводить, що з життєвими труднощами було б справлятися набагато легше, якби вони мали налаштування складності."

Клер Джексон (Claire Jackson) з Kotaku

Розчарування спіткало автора IGN (6/10). Він похвалив незвичайний сеттинг і побічні завдання, що запам'ятовуються, з вибором, який впливає на сюжет. Проте шанувальника соулслайків стомило одноманітне шаткування ворогів та босів, які видалися надто легкими. До того ж, він став передбачати гейм-дизайнерські рішення на основі досвіду гри в схожі проекти.

"Часом я заходив у кімнату і інстинктивно знав, що ворог збирається кинутися на мене зі стелі. Або що я знайду річ, захована у мішку, що бовтається, котрий мушу вдарити. Через таке пропадав дух пригоди, бо я розумів, що сюрпризів не буде. Склалося враження, що розробники лише як папуги повторюють чужі ідеї замість того, щоб зробити щось своє."

Тревіс Нортап (Travis Northup) з IGN

Steelrising вийшла на ПК, PlayStation 5 та Xbox Series.

Edited by Трейдер (see edit history)

17 часов назад, Новостник сказал:

які видалися надто легкими

Наверное мы играем в разные игры,легкой её уж точно не назовешь,хотя там есть функция которая включает помощь,но влияет на получения трофеев за сложность ,поэтому её не юзаю :pardon:

G_R_O_Z.png

• 2 weeks later...

Кому интересно - в подписке "PS+ Deluxe" есть триал данной игры (продолжительностью 2 часа), можно поюзать и понять нравится Вам игра или нет. :gamer4:

Edited by albiryuk (see edit history)

albiryuk.png

:game-plat: :button_x::button_square::button_triangle::button_circle:  Ё/П/Р/С/Т/J/RPG  FAN  :button_circle::button_triangle::button_square::button_x:  :game-plat: