Jump to content

Новости Не всі майбутні Assassin's Creed будуть RPG на 150 годин


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Під час презентації Assassin Creed Mirage стало відомо, що стандартне видання гри коштуватиме $50. Марк-Алексіс Коте (Marc-Alexis Côté), віце-президент та виконавчий продюсер франшизи, пояснив в інтерв'ю для IGN, що ціна відображає масштаб проекту.

rssImage-b75f10ceafc740f6c21fb0c268f9df57.webp

"Це невелика Assassin's Creed на честь 15-річчя серії. Ми використовуємо сучасний двигун Valhalla для створення невеликої гри, яка віддає шану першій Assassin's Creed, приділяючи увагу скритності, ближньому бою, паркуру і вищій щільності населення в Багдаді - місті, яке сходить до нашого коріння на Близькому Сході."

Марк-Алексіс Коте

На питання, чи буде Mirage схожа на ранні частини серії та в плані тривалості (15–20 годин на основний сюжет), Коте відповів: «Так, можна очікувати чогось близького до наших перших ігор» .

За словами розробника, інші Assassin's Creed теж не завжди триватимуть по 150 годин. Крім того, не всі з них виявляться RPG - наприклад, Codename: Hexe, другий проект для хаба Infinity, приміряє на себе інший жанр.

Від тривалості майбутніх Assassin's Creed залежатиме їхня ціна. Це означає, що на нас можуть чекати більше ігор по $50 і менше. Крім того, Ubisoft буде залучати користувачів безкоштовними проектами - як мінімум DLC:

"Іноді ми випускатимемо безкоштовні проекти, щоб залучити гравців. Нам дуже сподобався останній кросовер в Assassin's Creed Odyssey. Він повернув багатьох в Odyssey і змусив їх зацікавитися Valhalla. Було багато тих, хто не перейшов з Odyssey до Valhalla , але безкоштовний кросовер виправив ситуацію. Тому подібні штуки важливі при розробці Infinity."

Марк-Алексіс Коте

Нагадаємо, у виробництві знаходяться щонайменше чотири «Ассасина»: Mirage , мобільна Codename: Jade у Стародавньому Китаї, велика Codename: Red у феодальній Японії та таємнича Codename: Hexe. Також компанія робить Codename: Infinity - майданчик, куди увійдуть Codename: Red і Codename: Hexe.

 

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.