Jump to content

Новости Найманець-скрипаль, інтерактивні тортури та інші вирізані деталі з ігор Metal Gear Solid


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

YouTube-канал DidYouKnowGaming? випустив тривале відео про контент, що планувався, але не дожив до релізу тієї чи іншої Metal Gear Solid. Як оповідач знову виступив Девід Хейтер (David Hayter) - голос англомовного Соліда Снейка.

rssImage-c7ff5afdc713e86b4fff4ed845a435c7.jpeg

Команда переглянула безліч старих журналів та відео, щоб витягти інтерв'ю та іншу корисну інформацію про вирізані матеріали. Автори прошерстили і «Твіттер» Хідео Кодзими (Hideo Kojima), оскільки творець серії нерідко вдається до ностальгії і ділиться ексклюзивними відомостями.

При виробництві ігор Metal Gear Solid від деяких ідей довелося відмовитись через цензуру, інші пустили під ніж через технічні обмеження. Частину задумів прибрали через міжнародну обстановку. Так, сцена тортур з MGS3 мала бути жорстокішою, а ще інтерактивнішою — гравцеві пропонувалося відповідати на запитання Волгіна, поки той побиває Снейка.

This is the hidden content, please

У підсумковій версії геймери лише дивляться кат-сцену. У реальному світі на той час ЗМІ розкрили жорстокі методи, які застосовує ЦРУ для отримання інформації від противника, тому команда вирішила знизити градус жорстокості в епізоді з тортурами.

Яка ще інформація чекає на вас у відео:

  • Спочатку першу MGS оснастили тридцятьма тренувальними місіями у віртуальній реальності, хоча Кодзима був готовий випустити шістдесят. Їх довелося розполовинити, тому що на диску не вмістилося стільки рівнів. Пізніше вийшло доповнення із трьома сотнями подібних місій, але гейм-дизайнер планував видати вдесятеро більше.
  • Під час розробки сиквела Кодзима хотів використати Інтернет-підключення PS2, щоб гравці могли обмінюватися зброєю. Також йому подобалася ідея замінити полковника Кемпбелла та Мей Лін на ІІ або живу людину, щоб оцінювати успіхи користувача та давати йому поради в міру необхідності.

This is the hidden content, please

  • У  MGS2 Снейк мав плавати під водою в оточенні акул. Щоб відволікти морських хижаків, він проливав трохи власної крові у необхідних місцях танкера. Крім того, одним із босів мала стати біла акула, але в результаті в проекті акул немає зовсім.
  • Також із другої частини вирізали пару невідповідних сцен. Наприклад, коли протагоніст підходив до одного з дверей на танкері, лунав звук скрипки, немов із фільму «Психо» . Тривожні гуркіт ставали все гучнішими, нагнітаючи обстановку. Але за зачиненими дверима опинявся найманець, який грає на скрипці.

Це далеко не всі деталі, які не потрапили до проектів Metal Gear Solid . Раніше команда DidYouKnowGaming? випустила інше відео, присвячене вирізаному контенту MGS. Там навіть розповідають, що щури могли бути вихованцями Снейка в першій частині.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.