Jump to content

Новости Steam Deck міг отримати круглі сенсорні панелі


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Відомо, що у засіках Valve лежить біла версія Steam Deck. Як виявилось, десь поряд зберігалися і прототипи пристрою. Один із творців портативного ПК  П'єр-Лу Гріффе (Pierre-Loup Griffais) опублікував їх зображення у «Твіттері».

rssImage-2924c1d11a17bcf89697fdeb77b48da7.jpeg

Прототипи зібрали разом для прес-івента на честь запуску Steam Deck в Азії. «Сімейне дерево робітників Deck із середини 2019-го і до наших днів. Від кількох зібраних вручну пристроїв до поступового масового виробництва» , — уточнив Гріффе .

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

В одному з інтерв'ю інженер зізнався, що перші варіанти Steam Deck були потворними. Не схоже, що на стіл поклали якісь із них, тому що навіть у коментарях до твиту відзначили дизайн показаних моделей. Особливо публіці припав до смаку девайс із середини першого знімка. У нього невеликі стики, сенсорні панелі у формі кіл, а сам він виглядає компактнішим.

У розмові з Weekly Famitsu відповідальна за Steam Deck команда розповіла, що розглядає можливість створити оновлений варіант пристрою. Фахівці припустили, що можуть внести зміни у форму і начинку, а також перетворити портативний ПК на девайс для стримінгу ігор.

Раніше Valve випустила безкоштовну книгу, частину якої присвятила Steam Deck. Крім того, портативний ПК привезуть на виставку Tokyo Game Show, яка стартує вже за кілька днів — 15 вересня. Також девайс обзавівся маскотом.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.