Jump to content

Новости Ubisoft має намір робити ігри для певної аудиторії, а не намагатися догодити всім одразу


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Ubisoft вирішила змінити підхід до ігор. Тепер компанія прагне створювати проекти, орієнтовані певну групу людей. Про це віце-президент Фавзі Месмар розповів під час заходу для журналістів.

rssImage-825d4453d4ed40dec9bceded1186960e.jpeg

За його словами, при розробці поточних продуктів Ubisoft на чільне місце ставиться сфокусованість, а не спільні ідеї. Одна гра не повинна робити все.

"Ми хочемо спокійно приймати рішення у розробці, які зроблять конкретну гру більш привабливою для одних геймерів, але можливо не для всіх. І це нормально. Ми віримо, що такі більш зосереджені ігри краще ніж ті, в які намагаються засунути все поспіль."

Фаузі Месмар

This is the hidden content, please

Він уточнив, що майбутня Assassin's Creed Mirage і франшиза загалом дотримується описаного вище принципу. Існує кілька видів шанувальників Assassin's Creed, тому команда створює гру з урахуванням того, що сподобається саме їм, а не всім потенційним покупцям.

"Ми робимо Mirage для тих, хто хоче повернутися до витоків або зовсім не торкався оригіналу. Ще ми працюємо над розрахованим на багато користувачів проектом, мобільною грою і великим рольовим продуктом. Існує безліч елементів, які потрібно врахувати. І це теж відбиває наш підхід, через який ми не робимо одну гру для всіх, а створюємо для вас сфокусовані проекти."

Фаузі Месмар

This is the hidden content, please

Також віце-президент поділився, що Ubisoft має кілька козирів у рукаві. Наприклад, компанія має намір зробити так, щоб проведений у грі час мав значення. Домогтися цього їй допоможуть інновації: від химерного мистецького стилю до нових геймплейних механік.

"Тому кожен проект Ubisoft розглядатиме ці аспекти і намагатиметься виділитися, забезпечити глибину та вищі стандарти якості, а також надати геймерам нові способи спілкування, взаємодії та самовираження."

Фаузі Месмар

Нагадаємо, з недавньої трансляції Ubisoft Forward стало відомо, що компанія займається відразу кількома проектами з Assassin's Creed. Найближче до релізу знаходиться Mirage. Її вдасться пробігти за 15–20 годин і, всупереч здогадам фанатів, у новинці не буде лутбоксів та реальних азартних ігор.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.