Jump to content

Новости На сайті ESRB знайшли згадку дилогії Judgment для ПК


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Judgment і Lost Judgment  - спін-офф серії Yakuza, недоступні на ПК, на відміну від основної серії. Схоже, дилогія таки зазирне на комп'ютери — згадка ПК-версій з'явилася на сайті рейтингової організації ESRB.

rssImage-0e39cff7dffd3bc44e9e560a87b2aa81.jpeg

Нагадаємо, минулого року японське видання Nikkan Taishu опублікувало матеріал, в якому розповіло про можливу причину відсутності Judgment на комп'ютерах. Роль головного героя дилогії, детектива Такаюкі Ягамі виконав актор Такуя Кімура (Takuya Kimura). Він співпрацює (або принаймні співпрацював) з агентством Johnny & Associates. З чуток, саме воно виступало проти релізу ігор на народній платформі — у компанії складні стосунки з усім, що тісно пов'язане з Інтернетом.

This is the hidden content, please

Чому раптом Judgment зібралася на ПК – неясно. Може, SEGA змогла домовитися з Johnny & Associates, а може, Кімура більше не працює через це агентство. Або ESRB просто вказала комп'ютерні версії помилково.

У Judgment користувач досліджує японське місто та розкриває злочини. Для цього потрібно займатися не лише детективною рутиною на кшталт пошуку доказів та допиту підозрюваних — Ягамі володіє бойовими мистецтвами та може нагортати бандитам. Плюс до всього в наявності безліч побічних розваг типу міні-ігор і гонок.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.