Jump to content

Новости EA представила античит для ПК, що працює на рівні ядра. Він дебютує у FIFA 23


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Electronic Arts анонсувала нове програмне забезпечення, яке має завадити читати її іграх. Творіння отримало нехитру назву EA AntiCheat (EAAC) і працює на рівні ядра.

rssImage-600769f5ab2f7db4a68c2e1ece5d09a1.jpeg

За словами компанії, шахрайські програми еволюціонували настільки, що не кожен античит може їх виявити. Це з тим, деякі чіти ховаються лише на рівні ядра — глибше, ніж поширюється захист. Тому фахівці EA розробили рішення, здатне вберегти гру від злому на тому самому рівні.

Першою грою з EAAC на борту стане ПК-версія FIFA 23. Це дозволить захистити від чітерів не тільки геймерів на народній платформі, а й користувачів консолей, оскільки проект оснастили крос-плеєм.

This is the hidden content, please

Також новинка завадить авторам читів експериментувати зі зміною ігрових файлів через одиночний режим. Якщо вірити фахівцям EA , цей спосіб найчастіше використовується, щоб створити шахрайське ПЗ для мультиплеєра.

EA AntiCheat впровадять не у всі ігри EA . Програма точно пропишеться у розвагах з мультиплеєром, але в одиночні проекти додадуть інші засоби захисту або обійдуться без них.

Компанія підкреслила, що EAAC включається тільки разом із запуском гри та вимикається під час її закриття. Команда провела багато тестів, щоб переконатися, що програма не вплине на продуктивність системи.

Нагадаємо, FIFA 23 випустять 30 вересня на ПК (Steam, Epic Games Store, Origin), PlayStation, Xbox, Nintendo Switch та Stadia. Ця частина симулятора буде останньою в серії - з 2023-го гри почнуть виходити під назвою EA Sports FC.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.