Jump to content

Новости Демонстрація геймплею за Байонетту та Віолу в Bayonetta 3


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Після шоу Nintendo Direct автори Bayonetta 3 випустили додатковий трейлер, де продемонстрували свіжі прийоми екстравагантної відьми. Також розібрали геймплей за Віолу – нову героїню триквела.

rssImage-3b8235d933119a7471da1cf5ae25b6ce.jpeg

Байонетта, як і раніше, обробляється з противниками за допомогою пістолетів, але не гребує вступити і в ближній бій. Набиваючи комбінації та закликаючи демонів, героїня граційно відправляє недругів на той світ. Якщо ухилитися від атаки в останній момент, активується «Відьмин час» — здатність, що уповільнює час, яка дозволить завдати значних втрат.

У третій частині серії Байонетта ще краще оволоділа своїми вміннями: гравець зможе керувати створеними істотами, а також легко змінювати вигляд Байонетти. У формі демона відьма отримує нові здібності, які стануть у нагоді як у бою, так і при дослідженні світу.

This is the hidden content, please

Тим часом Віола бореться за допомогою меча та метальних лез. Її «Відьмин час» запускається, коли дівчина блокує удар у відповідний момент. Вона вміє закликати демона на прізвисько Чешир — він пов'язаний із її зброєю. Однак коли бойовий товариш перебуває на полі бою, Віола б'ється голими руками.

Крім того, у Bayonetta 3 доступні аксесуари, що полегшують ігровий процес. Наприклад, «Безсмертна маріонетка» дозволить набивати різні комбінації, використовуючи лише одну кнопку. Однак використання таких примочок позначиться на підсумковому рахунку за місію.

Bayonetta 3 випустять 28 жовтня лише на Switch. Під час Nintendo Direct показали ще один трейлер гри. Також триквел забезпечать режимом «Наївний ангел», у якому Байонетта не роздягається.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.