Jump to content

Новости Геймплей з першого трейлера Tekken 8 записали з PS5 - це уривок сюжетного режиму


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Після анонсу Tekken 8 під час State of Play головний продюсер та гейм-директор серії файтингів Кацухіро Харада (Katsuhiro Harada) поділився подробицями про майбутню гру.

rssImage-906761157bca516db8390b35766a8cff.jpeg

За його словами, показаний у трейлері уривок взято із сюжетного режиму восьмої частини. Вміст ролика записано прямо на PlayStation 5 60 fps. «Інакше кажучи, всі моделі, задники та ефекти [на відео] ті самі, що й у грі. Хоча ми й взяли матеріал із сюжетного режиму, це не заздалегідь відрендерований трейлер», — уточнив Харада.

Гейм-директор нагадав, що серія Tekken славиться своїми видовищними кат-сценами, проте для першого показу нової гри команда вирішила продемонструвати якість файтингу на PS5. Наприклад, рівень деталей і моделі персонажів у Tekken 8 значно відрізняються від цих у  Tekken 7.

Також Харада звернув увагу на динамічні задники на локаціях. Поки персонажі роздають один одному тумаки, на задньому фоні може розвалюватися танкер або вирувати гроза.

Продюсер не розкрив деталі сюжету, але пояснив, що Tekken 8 зосередиться на протистоянні батька та сина - Кадзуї Місіми та Дзіна Кадзами.

Tekken 8 вийде на ПК, PlayStation 5 і Xbox Series, проте поки що без дати релізу. Розробники натякнули на анонс нової частини файтингу на початку серпня під час чемпіонату EVO 2022.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.