Jump to content

Новости Продюсер Yakuza не наважується випустити серію на Switch. Іронія у тому, що мафія допомогла Nintendo продати першу відеогру


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Виконавчий продюсер студії Ryu Ga Gotoku Масаесі Йокояма (Masayoshi Yokoyama) сумнівається, що Yakuza колись вийде на Switch. Топ-менеджер вважає, що сімейний імідж приставки суперечить «підпільному духу» серії.

rssImage-e5f5889fe450d22d16c7c599c1d290b1.jpeg

"Ми вважаємо себе причетними до нічного світу. Ми не хочемо показуватися вдень, як усі інші. Для нас це відчуття підпілля. Саме його ми й хочемо передавати у своїх іграх."

Масайосі Йокояма

Можливо, пан Йокояма не знає про порти DOOM та Hotline Miami на гібридну консоль, тому продовжує вважати її притулком сімейних ігор. Також це пояснює, чому серія Yakuza після звільнення із ув'язнення PlayStation виходить майже на всьому, крім Switch. Серед консолей від Nintendo лише на Wii U з'являлися Yakuza – HD-версії перших двох частин.

Однак цікавий нюанс полягає в кримінальному минулому Nintendo. Найстаріша відеоігрова кампанія колись давно мала досить тісні стосунки з японською мафією на ґрунті карткових ігор — нелегальні гроші допомогли розвинутися майбутньому гігантові. Докладно про цю вимушену співпрацю розповідав Eurogamer.

Фанати Yakuza, напевно, не сильно засмучені тим, що ігри серії відсутні на Switch. Адже розробники за день анонсували восьму частину та вихід рімейку відгалуження про самураїв, а також несподівано випустили дилогію Judgment на ПК.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.