Jump to content

Новости Додаток Xbox на ПК отримав вбудовану підтримку HowLongToBeat


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

У  Microsoft зрозуміли, що час - найцінніший ресурс, і впровадили підтримку сервісу HowLongToBeat у програмі Xbox на ПК. Тепер користувачі зможуть прямо в магазині дізнатися скільки годин знадобиться на проходження ігор з Game Pass.

rssImage-de334a7f31686dd6b94e7466156bc129.jpeg

На сторінці проекту з'являться чотири знайомі метрики: Main Story (основний сюжет), Main + Extras (основний сюжет + побічні активності), Completionist (проходження на 100%), All Styles (комбінація попередніх варіантів). Гравці зможуть вказувати скільки самі витратили на гру, щоб поліпшити середні показники сервісу.

This is the hidden content, please

А на сайті HowLongToBeat відкрили сторінку, присвячену Game Pass. Там можна дізнатися кількість ігор у підписці, їх рейтинг та розбивки за жанрами.

Згідно з таблицею з усіма іграми сервісу, найбільшу тривалість серед них має Farming Simulator 22 - щоб закрити її на 100%, потрібно витратити 466 годин. А на проходження всього каталогу піде 15,5 тисячі годин — майже 646 діб або більше 1,5 років.

Разом із оновленням розробники на 15% прискорили запуск програми та на 20% — видачу результатів пошуку. Частка сеансів без збоїв досягла 99,9%, а кількість скарг на проблеми зі встановленням ігор зменшилася вдвічі.

Раніше власники Xbox отримали можливість скористатися голосовим чатом Discord. Він дозволяє спілкуватися не лише з консольниками, а й користувачами інших пристроїв.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.