Jump to content

Новости Філ Спенсер про ситуацію з Call of Duty, конкуренцію в індустрії і не тільки


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Нещодавно стало відомо, що британські регулятори вирішили серйозніше взятися за розслідування угоди між Microsoft та Activision Blizzard. На тлі цього канал CNBC взяв інтерв'ю у глави Xbox Філа Спенсера (Phil Spencer). Вибрали головне із розмови.

rssImage-9f5c6a9034c37c0609077b2f87c172d2.jpeg

  • Спенсер не дав прямої відповіді на питання, чи зможе Microsoft гарантувати Sony, що ігри Call of Duty продовжать виходити на PlayStation на постійній основі, а не протягом кількох років після завершення покупки ActiBlizz. Натомість керівник вкотре наголосив, що Microsoft прагне збільшити свою аудиторію, а не зменшувати її. Для цього компанія розвиває різні напрямки. Наприклад, хмарні технології, щоб забезпечити можливість грати на будь-якому пристрої.
  • Ведучий висунув припущення, що додавання Call of Duty в Game Pass, у той час як на PS за шутер, як і раніше, доведеться платити повну ціну, може створити проблеми. Спенсер і тут дав ухильну відповідь, мовляв, підписка — конкурентна перевага Microsoft, яка впливає на індустрію та змушує її рухатися вперед.

This is the hidden content, please

  • На думку боса Xbox, ексклюзиви дуже довго залишалися значною частиною промисловості. Вони все ще важливі для Microsoft, але в довгостроковій перспективі компанія прагне зробити свої ігри доступними для більшої кількості геймерів.
  • Microsoft продовжить розширюватись за рахунок придбання інших студій. «Ми постійно рухаємось, оскільки на ринку відеоігор висока конкуренція. І я хочу переконатися, що Xbox знаходиться в перших рядах»,  - сказав Спенсер.
  • Керівник назвав Tencent найбільшою ігровою компанією на планеті, котра постійно інвестує серйозні суми. Спенсер вважає, що ігровий сегмент Sony перевищує той у Microsoft.

This is the hidden content, please

  • Поки ціни на Xbox Series X і S не піднімуться, підтвердив бос Xbox. Але він не виключає, що колись у майбутньому «майкам» доведеться це зробити. «Нам здається, що не варто робити пристрої дорожчими за часів, коли наші клієнти зазнають фінансових труднощів сильніше, ніж будь-коли», — уточнив він.
  • На Tokyo Game Show глава Xbox приїхав, щоб проводити переговори з потенційними партнерами. "Майки" розуміють, що Японія - рідний ринок для Sony і Nintendo , але Спенсер розраховує наростити присутність Microsoft в регіоні.

Нагадаємо, раніше Філ Спенсер неодноразово заявляв, що Microsoft не збирається забирати Call of Duty у користувачів PlayStation протягом ще кількох років. Однак главі Sony Interactive Entertainment Джиму Райану (Jim Ryan) ця пропозиція здалася неадекватною.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.