Jump to content

Новости PS VR2 не підтримуватиме ігри з попереднього покоління


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Здавалося б, Sony після не вдалого досвіду з PS3 зрозуміла переваги зворотної сумісності, зробивши доступними майже всі ігри з PS4 на PS5. Однак у разі нової ітерації шоломів віртуальної реальності компанія знову відмовилася від «обратки». На PS VR2 не вдасться запустити проекти для PS VR.

rssImage-3f7822049b2231248b6468d233d7fa43.jpeg

Таку заяву у 439 випуску подкасту PlayStation зробив старший віце-президент Platform Experience Хідеакі Нісіно (Hideaki Nishino). Топ-менеджер пояснив це тим, що PS VR2 розробили, щоб забезпечити «досвід наступного покоління»:

"У PS VR2 набагато більш просунуті функції на кшталт нових контролерів з тактильною віддачею та адаптивними тригерами та відстеження положення очей у шоломі. 3D-аудіо та HDR це, звичайно, доповнюють. У зв'язку з цим розробка під PS VR2 вимагає досконалого іншого підходу, ніж оригінальна PS VR."

Наприклад, він навів Horizon Call of the Mountain і Resident Evil Village, які, на його думку, показують очевидну різницю між поколіннями пристроїв.

Sony збирається випустити свої нові VR-шоломи на початку 2023 року. Журналісти вже встигли випробувати пристрій та назвали його гідним продовжувачем ідей оригіналу.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.