Jump to content

Новости Кількість гравців у Cyberpunk 2077 у Steam збільшилася після патчу 1.6 та виходу аніме Edgerunners


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Багатостраждальна Cyberpunk 2077 майже через два роки після релізу починає переживати черговий сплеск популярності. Eurogamer звернув увагу, що приплив гравців у RPG виріс у Steam після патчу 1.6 та виходу аніме Edgerunners за мотивами всесвіту.

rssImage-a3f4c7688bf9abe2b7c78dd9459397ab.jpeg

Судячи з SteamDB, показники почали потроху зростати з середини серпня, коли почали з'являтися чутки про дату релізу мультсеріалу. Ближче до його виходу графік почав поступово підніматися нагору — це сталося на тлі оновлення 1.6 з анонсом DLC.

Востаннє пікових показників RPG досягала після релізу некстген-патчу у лютому. Тоді максимальна кількість гравців наблизилася до 60 тис. Знову досягти 1 млн користувачів, як на релізі гри, мабуть, уже не вдасться.

Зараз Cyberpunk 2077 займає 11 місце в Steam за кількістю гравців - 39 тис. Пік за добу - майже 47 тис. За популярністю гра CD Projekt RED випереджає Elden Ring, Skyrim, RDR2, The Sims 4 і The Witcher 3. Серед виключно однокористувальних проектів гра займає найвище місце, поступаючись лише Total War: Warhammer III з першої п'ятірки, у якої все ж таки є мультиплеєр.

Раніше CDPR випустила офіційний інструмент створення модів для Cyberpunk 2077. Безкоштовний DLC дозволяє гравцям створювати анімації, сценарії та інші елементи для RPG.

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.