Jump to content

Новости Анонс сіквела Ion Fury - це як Duke Nukem Forever з 2001-го, тільки вийде.


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Ретрошутер Ion Fury отримає сіквел. В анонсуючому трейлері Phantom Fury, який представили на заході Realms Deep Digital від 3D Realms, вже знайшли безліч подібностей із роликом про Duke Nukem Forever з Е3 2001.

Головною героїнею знову стане Шеллі «Бомба» Харрісон. Протагоністку вивели з коми з новою біонічною рукою та дали завдання — раніше лиходіїв знайти артефакт «Ядро Демона», здатний зруйнувати світ.

Сюжет збудований як роуд-муві. Гравці об'їздять США та відвідають брудні мотелі Альбукерке, закиди в Лос-Аламосі та закутки Чикаго.

На вибір запропонують понад 20 видів зброї. Серед них є бомба у вигляді кулі для боулінгу, гармата, що стріляє електричною піною, та керовані дрони.

Фішкою проекту стане велика кількість інтерактивних об'єктів — взаємодіяти можна майже з усім, що ви бачите. Гравці зможуть літати на гелікоптерах, зламувати комп'ютери, грати на аркадних автоматах та в аерохокей.

Сіквел передали до рук Slipgate Ironworks, яка розробила самостійно Rise of the Triad (2013) та у співучасті недавню Ghostrunner. Реліз Phantom Fury відбудеться в 2023 році на ПК (Steam), PlayStation, Xbox та Switch.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.