Jump to content

Новости Сюжетне доповнення для Resident Evil Village завершить історію сім'ї Вінтерс


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Під час Tokyo Game Show Capcom оголосила, що мета Shadows of Rose, майбутнього DLC для Resident Evil Village, - поставити крапку в історії сім'ї Уінтерс. Також з'явилося невелике геймплейне відео із пригодами головної героїні розширення.

rssImage-b0a6a3e5fb7049df5348452443cdf40c.jpeg

У центрі сюжету Shadows of Rose знаходиться Роза Уінтерс — дочка Ітана Уінтерса, протагоніста сьомої та восьмої частин Resident Evil, та його дружини Мії. Історія перенесе геймерів на 16 років уперед після подій «Села». Дівчину мучать вроджені сили, тому вона проникне у свідомість мегаміцелію, щоб позбавитися своєї особливості.

Так як дія DLC відбувається не в реальності, її атмосфера трохи відрізняється від попередніх частин серії. Наприклад, зомбі не вгризаються в плоть Троянди за першої нагоди, а висмоктують із неї душу.

This is the hidden content, please

Крім того, продюсер Capcom Масатика Кавата (Masachika Kawata) розповів про режим з виглядом від третьої особи, який незабаром з'явиться у  Resident Evil Village. Команда доклала стільки зусиль для його розробки, скільки потрібно для створення повноцінної гри, поділився фахівець. Він підкреслює, що відчуття від Village в новому режимі сильно відрізнятимуться від першого проходження «вісімки».

Shadows of Rose випустять 28 жовтня у складі набору Winters' Expansion, куди входять добавки для режиму «Найомники» та згаданий раніше режим від третьої особи.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.