Jump to content

Новости Така ж смішна і несподівано душевна — що пишуть критики про Return to Monkey Island.


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

З'явилися перші оцінки Return to Monkey Island  – продовження знаменитої серії квестів. Проект, над яким працювали автори оригіналу Рон Гілберт (Ron Gilbert) та Дейв Гроссман (Dave Grossman), преса прийняла тепло: 87/100 на OpenCritic та 88/100 на Metacritic.

rssImage-35baf6c1ac9e48bbe5544cec4fd6c6e9.jpeg

The Verge (без оцінки) зазначив, що необов'язково грати у попередні частини, щоб отримати задоволення від сюжету. Короткий переказ історії можна переглянути в альбомі за авторством головного героя — Гайбраша Тріпвуда Могутнього Пірату™. Також оглядач порадив обирати всі варіанти реплік у діалогах, щоб почути якнайбільше жартів.

"Мені особливо сподобалося розпитувати слюсаря про всі ключі у її магазині. Їх було багато."

Джей Пітерс (Jay Peters) з The Verge

Рецензенти зійшлися на думці, що новий візуальний стиль підходить до серії. Спочатку він може здатися дивним, але потім здається природним.
"Важко уявити, що Monkey Island виглядала так не завжди. І на передньому плані, і на задньому є чудові додаткові анімації, які пожвавлюють картинку."

Еліс Белл (Alice Bell) з Rock, Paper, Shotgun (без оцінки)

Загадки так само цікаві. До того ж, їх простіше вирішувати завдяки вбудованій системі підказок, яка поступово підштовхує до правильного рішення. Також на допомогу приходить список завдань, який натякає, що повинен зробити головний герой. Хоча знаменита зламана логіка квестів нікуди не поділася.

"Ви не можете просто позичити швабру у шеф-кухаря - ви, зрозуміло, повинні вирушити в паломництво за легендарним деревом зі швабри. А вибачення, які ви напишете на жабі, можуть бути "недостатньо особистими"."

Джастін Макелрой (Justin McElroy) з Polygon (без оцінки)

Автор IGN (9/10) порівняв Return to Monkey Island з фільмом "Людина-павук: Немає шляху додому" - обидва твори відмінно підходять для новачків, а для фанатів у них є ностальгічні посилання та несподівано приємна рефлексія про спадщину серії.

"Те, що отримають від гри давні фанати, безперечно помітно відрізнятиметься від того, що винесуть з неї новачки. За себе можу сказати, що Return to Monkey Island багато означала для мене до того, як я натиснув кнопку нової гри, і стала означати набагато більше після фінальних титрів."

Райан Маккеффрі (Ryan McCaffrey) з IGN

Return to Monkey Island вийшла на ПК (Steam) та Switch.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.