Jump to content

Новости У ранній версії Mass Effect 3 у Шепарда не було голови


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Наприкінці минулого тижня в Мережу вибігли ранні кадри з наступного Grand Theft Auto. Деякі користувачі залишилися розчаровані - вони вважають, що нова GTA виглядає посередньо. Фахівці з геймдева висловилися на захист Rockstar Games - мовляв, ігри і не повинні бути гарними на етапі розробки.

rssImage-82d99d2db6ec0b2ddd5d20da734ee0a3.png

Відвідувач Твіттера з ніком AvgGuy заявив, що графіку зазвичай створюють на ранніх стадіях виробництва ігор. Те, що показано в злитих відео, – майже фінальний результат, стверджує AvgGuy.

На спірний коментар відреагував колишній виконавчий продюсер Dragon Age Марк Дарра (Mark Darrah). За його словами, за два роки до релізу Mass Effect 3 модель Шепарда не мала голови. І це при тому, що ME3 будували на тому ж движку , що і попередні дві частини саги.

Ще одним цікавим фактом про триквел поділився сценарист BioWare Патрік Вікс (Patrick Weekes). За рік до виходу Mass Effect 3 у студії була готова лише одна анімація бігу – для хасків, ворогів, схожих на зомбі. Тож упродовж цілого місяця головний герой бігав саме з такою анімацією.

Нагадаємо, Rockstar Games підтвердила витік Grand Theft Auto. Компанія запевнила, що злив не вплине на розробку проекту. Офіційно гру покажуть, коли буде готова до демонстрації.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.