Jump to content

Новости Uber: матеріали з GTAVI злили хакери, які зламали Microsoft, Samsung та NVIDIA


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Нещодавно Uber зазнала хакерської атаки. Після цього компанія опублікувала заяву про покращення свого захисту - там говориться, що ті ж зловмисники злили матеріали з наступної Grand Theft Auto.

"Ця група зазвичай використовує аналогічні методи нападу на технологічні компанії. Тільки в 2022-му вона серед інших зламала Microsoft, Cisco, Samsung, NVIDIA та Okta.
У вихідні також з'явилися повідомлення про те, що ці люди зламали розробника відеоігор Rockstar Games. Ми тісно співпрацюємо з ФБР та Міністерством юстиції США з цього питання та продовжимо підтримувати їх."

Uber

Автор витоку по GTAVI і сам говорив , що його минулою роботою був злом Uber. В обох випадках він вивчив інформацію через месенджер Slack.

За даними Uber, зломщик (або зломщики) пов'язаний із хакерською групою Lapsus$, активність якої за останній рік зросла. Передбачається, що цей колектив базується у Південній Америці.

На початку 2022-го заарештували одного з передбачуваних лідерів Lapsus$ — 16-річного хлопця з Оксфорда, Англія. Стверджується, що завдяки кіберзлочинам він отримав близько 14 мільйонів доларів.

Тим часом твіт Rockstar з підтвердженням витоку став найзалайканішим в історії Twitter, зібравши більше мільйона сердечок.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.