Jump to content

Новости "Подивився за один присід" - Хідео Кодзима похвалив Cyberpunk: Edgerunners


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Хідео Кодзима (Hideo Kojima) не соромиться ділитися своєю думкою про ігри, фільми та серіали, з якими нещодавно ознайомився. Напередодні він дістався аніме Cyberpunk: Edgerunners і залишився у захваті від шоу.

rssImage-4ecae6c02bb28e9dbf167decc01cfff8.jpeg

"Щойно за один присід подивився Cyberpunk: Edgerunners. Аніме круте та відмінне! <…> Це шокуюче, що я бачив після торішнього «Аркейн». Netflix виконала чудову роботу, поєднавши «Кіберпанк» з унікальним стилем команди Trigger. Впевнений, вам теж сподобається!"

Хідео Кодзіма

За словами Кодзими, зараз відомі японські студії анімації надто зациклені на західному ринку, через що, мабуть, втратили якість. Проте серіал Cyberpunk: Edgerunners викликав у маестро непідробний інтерес. На його думку, шоу схоже на аніме «Кібергород Едо 808» від Йосіакі Кавадзірі (Yoshiaki Kawajiri).

This is the hidden content, please

Також фахівець зізнався, що швидше за все пропустив би реліз, якби не пісня з початкової заставки від колективу Franz Ferdinand. Він переглянув вступні титри кілька разів і похвалився, що знайшов там ім'я Акіри Ямаокі (Akira Yamaoka) – композитор справді працював над саундтреком проекту. «Музика в аніме була сміливою та зі смаком. Зазвичай зайти настільки далеко дуже складно»,  — написав Кодзима.

Серіал сподобався не лише гейм-дизайнеру, а й багатьом іншим глядачам. На момент написання новини рейтинг Cyberpunk: Edgerunners на IMDb складає 8,7/10, а на Rotten Romatoes  – 97%. На тлі успіху телеадаптації та виходу патча 1.6 онлайн Cyberpunk 2077 став набагато жвавішим.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.