Jump to content

Новости Автори RE Village відмовилися від DLC про Кріса Редфілда на користь соковитішого фіналу історії


Новостник

Recommended Posts

 • Новостник

Для Resident Evil Village готується DLC Shadows of Rose, головною героїнею якого стане дочка Ітана Вінтерса. Якщо вірити інсайдеру Dusk Golem, для «Села» робили ще один додаток, але вже про Кріса Редфілда. Раніше він у тому числі виступав як протагоніст розширення Not a Hero для Resident Evil 7: biohazard.

rssImage-fe4d88916bda386c3256add5cf4dfc73.jpeg

Dusk Golem пробігся по японському інтерв'ю Capcom, звідки й витягнув інформацію про загублене DLC. Одне з них говорить, що девелопери вирішили кинути всі сили і кошти на Shadows of Rose, щоб представити більш соковите завершення історії сім'ї Уінтерс.

За сюжетом скасованого розширення Кріс Редфілд повинен був потихеньку божеволіти через колосальний внутрішній тиск і почуття провини перед Ітаном і його дружиною Мією.

This is the hidden content, please

У матеріалах виявились й інші відомості про контент для «вісімки»:

 • Над Shadows of Rose працює інша команда, тому DLC може відчуватись інакше. Capcom саме на це і розраховує - щоб геймери подивилися на RE Village під іншим кутом.
 • Пригода Роуз Уінтерс розрахована на чотири години. Дія розгорнеться у замку Димитреску, але локацій у ньому побільшає. Чим далі дівчина відходитиме від фортеці, тим більше кошмарний і божевільний вигляд почне приймати оточення.
 • Серед підтверджених супротивників Поїдач Облич та Склеротиум. Перший схожий на зомбі і намагається висмоктати обличчя героїні. Другий прийняв форму квітки і розбризкує навколо себе рідину - вона сповільнює Роуз. Якщо стояти в калюжі надто довго, вона поглине свою жертву.
  • Ще є Переслідувач, але про нього розробники не розповідали.

This is the hidden content, please

 • Написи у свідомості мегаміцелію залишає духовний провідник на ім'я Майкл. Він допомагає Роуз заглиблюватися у світ суперколонії, щоб дівчина позбавилася своїх сил.
 • Героїня рухається трохи повільніше за Ітана. Це не лише грає на атмосферу доповнення, а й відображає характер Роуз. Адже вона — звичайний підліток, який ніколи раніше не стикався з такими жахами.
  • З цієї ж причини дівчина використовує можливості більше для захисту, ніж для нападу на монстрів.
 • Розробники зробили все можливе, щоб геймери не могли побачити обличчя Ітана навіть у режимі від третьої особи, яка з'явиться разом із Gold-виданням.

Нагадаємо, Shadows of Rose побачить світ 28 жовтня разом із Gold-виданням «Села». Останнє включить новий контент для «Найманців», а також згаданий режим з виглядом від третьої особи.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.