Jump to content

Новости Як гурт Queen та декор офісу голови Midway вплинули на логотип Mortal Kombat


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Практично будь-який геймер легко дізнається логотип Mortal Kombat — він не менш культовий, ніж сам файтинг. Якщо вірити одному з авторів серії Джону Тобіасу (John Tobias), дизайн емблеми міг бути зовсім іншим.

rssImage-8aa15982a60ed4a7fc0f292acd664c16.jpeg

Тобіас розкрив історію створення логотипу Mortal Kombat у себе в твіттері, оскільки знайшов найперше його олівцеве зображення. Фахівець зміг створити прототип іконки, оскільки цікавився не лише розробкою, а й малюванням та графічним дизайном. Запропоноване їм лого з самого початку виступало як емблема для гри, так і для самого турніру.

Забавний факт: логотип MK, який ми знаємо, міг вирушити у відро для сміття, так як сестра Джона прийняла зображеного на картинці дракона за морського ковзана.

This is the hidden content, please

Олівцевий варіант підсумкового лого.

This is the hidden content, please

Порівняння однієї з перших нарисів (ліворуч) з підсумковим.

This is the hidden content, please

Варіант знак із ранньою назвою.

This is the hidden content, please

Скетчі дизайну автоматів MK від Джона Тобіаса.

Звичний геймерам дракон не відразу спав на думку Тобіасу. У основі логотипу лежав знак Інь-ян і уособлював баланс сил. В одному з перших варіантів між половинками розмістився азійський дракон на повний зріст. Міфічну істоту хотіли додати на знак через ранню назву проекту — Dragon Attack. Пізніше гру все ж таки озаглавлять Mortal Kombat, але дракон з лого не зникне.
"Назва Dragon Attack з'явилася через кохання Еда Буна (Ed Boon) до групи Queen та їх однойменної пісні. Я використав згадані у її тексті кольори для дизайну нашого аркадного автомата."

Джон Тобіас

Також Тобіас надихнувся золотою статуеткою дракона, яка стояла на столі генерального директора Midway Кена Федесни (Ken Fedesna). Художник Джон Фогель (John Vogel) навіть запозичив її для оцифрування. Фігурку влаштували на арені оригінальної Mortal Kombat, де сидить старець Шан Цзун.

This is the hidden content, please

Розробник згадав, що спочатку на аркадних автоматах одночасно використовували логотип із драконом, який дивиться як у правий, так і в лівий бік. Через авторські права довелося зупинитися на одному варіанті — з того часу дракон повернуть праворуч.

Нагадаємо, перша частина «Смертельної битви» вийшла 1992 року. У 2020-му Mortal Kombat 11 , остання на даний момент гра серії, отримала сюжетне доповнення Aftermath. Якщо вірити Еду Буну, найближчим часом анонсу нової частини MK чекати не варто. "Настав час Street Fighter та іншим відмінним файтингам опинитися в променях сонця",  - сказав він.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.