Jump to content

Новости A Plague Tale: Requiem проходить за 15–18 годин


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

A Plague Tale: Requiem - не гра з відкритим світом, а традиційна лінійна пригода. Тривалість у нього відповідна – 15–18 годин.

Провідний дизайнер рівнів Asobo Studio Кевін Пінсон згадав цю деталь в інтерв'ю журналу PLAY. Як передає сайт MP1st, розробник заявив, що автори не намагалася розтягнути проходження:

"Головне – темп. Тут немає філера, немає спроб зробити її довше просто тому, що нам довелося. Наш видавець, Focus Interactive, довірив нам вибрати ту тривалість, яку ми хочемо для нашої історії. Отже, ми не орієнтуємося на конкретну кількість годин. Ми цього не враховували, коли займалися початковим дизайном гри. Ми невелика команда з 70 чоловік і тому маємо робити вибір дуже рішуче."

За даними HowLongToBeat, оригінальну A Plague Tale можна завершити за 12,5 години, якщо не поспішаючи йти за сюжетом, або за 16 годин, якщо поставити собі за мету отримати всі досягнення.

Requiem стане доступною 18 жовтня. Платформи - ПК (SteamGOGEGS), PlayStation 5, Xbox Series і Nintendo Switch (хмарна версія). Новинка одразу поповнить каталог Game Pass.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.