Jump to content

Новости Поліція заарештувала можливого автора витоку за GTAVI


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Учора ввечері, 22 вересня, британська поліція заарештувала 17-річного підлітка в Оксфордширі за підозрою у хакінгу. Стверджується, що він брав участь у зливі роликів та частини вихідного коду Grand Theft Auto VI. Про причетність до злому Rockstar Games повідомив журналіст Метью Кіз (Matthew Keys) із посиланням на своє джерело. За словами Кіза, зловмисник також міг бути задіяний у кібератаці на Uber.

rssImage-bf2b1dfee5b21479389c9b1866c79acb.jpeg

Арешту сприяло розслідування ФБР. Наразі підозрюваний залишається під вартою. Поліція має надати більш детальну інформацію найближчим часом.

Імовірно, зломщик діє у складі хакерської групи Lapsus $, яка базується в Південній Америці. На початку 2022-го заарештували одного з потенційних лідерів колективу — 16-річного хлопця з Оксфорда, Англія. Завдяки кіберзлочинам він отримав близько $14 мільйонів.

За даними Uber, активність Lapsus $ зросла за останній рік - за цей час група здійснила кібератаки на кілька технологічних компаній, включаючи Microsoft, Cisco, Samsung, NVIDIA та Okta.

Нагадаємо, автор витоку по  GTAVI і сам стверджував, що раніше зламав Uber. В обох випадках він нібито користувався корпоративним месенджером Slack.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.