Jump to content

Новости Рік стане наступним бійцем MultiVersus


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Поява в MultiVersus шаленого вченого Ріка Санчеза з «Ріка та Морті» анонсували ще в липні, проте реліз постійно відкладався. Нарешті First Player Games наважилася випустити персонажа – про це команда повідомила у відповідному тизері.

rssImage-a09d4e730f7dff3335950ea09c5a40bd.jpeg

На відео знято бій Чудо-жінки з Оленепсом. Їхню сутичку перериває знайомий портал, з якого з'являється Містер Місікс і приймає фатальний удар на себе. Слідом за прибульцями, що хлинули з телепорту, виходить Рік. Чи стане заклик Місікс його коронним прийомом, невідомо. На сайті гри вказаний лише клас персонажа - маг (далекий бій).

Тізер підтверджує, що саме Рік стане наступним новачком MultiVersus. Проте розробники не сказали, коли він приєднається до ростера. Якщо вірити гейм-директору Тоні Хюїню (Tony Huynh), вихід героя відбудеться дуже скоро. Можливо, студія дме на воду, щоб не повторилася історія з Гізмо, його появу перенесли майже відразу після анонсу дати релізу.

Нагадаємо, до виходу також готуються Чорний Адам та Страйп із «Гремлінів» 1984-го. Якщо вірити витоку, MultiVersus може отримати ще цілу купу героїв, включаючи Скубі-Ду, Дейєнеріс і Джокера.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.