Jump to content

Новости Кури-автомобілі та реліз Cyberpunk 2077 - команда CDPR згадує минуле на честь 20-річчя студії


Новостник

Recommended Posts

 • Новостник

CD Projekt RED продовжує відзначати двадцятиліття студії. Цього разу вона поділилася роликом , у якому зібрала перед камерою своїх співробітників, щоб поставити їм каверзні (чи не дуже) запитання. Зібрали найцікавіші зі зізнань.

rssImage-dc858765d3f491502bf5a1270b7a5fa8.jpeg

 • Логотип CD Projekt RED далеко не відразу дав притулок у себе червоного кардинала. Спочатку на знаку зобразили панораму міста Лодзь, де розпочалася розробка The Witcher – першої гри студії. Червоний колір і приписка «RED» теж завдячує місту своєю появою, оскільки у Лодзі багато будівель із червоної цегли.
 

This is the hidden content, please

 • Для багатьох співробітників CDPR реліз The Witcher 3  — найрадісніший спогад, пов'язаний зі студією. Також у цьому ключі згадали випуск першого «Відьмака» та «Гвінта».
 • Команда в один голос назвала запуск Cyberpunk 2077 найскладнішим моментом в історії студії. "Кіберпанк" став суворим уроком для нас, - поділився Борис Пугач-Мурашкевич (Borys Pugacz-Muraszkiewicz), режисер англомовної адаптації CP2077.
  • Фахівці виявилися спустошеними після кошмарного релізу, але вони вірили у свій витвір (і продовжують це робити). «Чи була гра ідеальною? Ні. Але вона не була повним провалом. Не була шматком лайна»,  - сказав гейм-директор «Гвінта» і нового «Відьмака» Джейсон Слама (Jason Slama).
  • Він сподівається, що дочекається моменту, коли команда зможе з більшою гордістю поглянути на Cyberpunk 2077.
 • Колектив поділився і кумедними моментами. Наприклад, фахівець відділу тестування Філіп Марцинковський (Filip Marcinkowski) згадав баг у CP2077, який усіх насмішив. У автомобіля витяглися колеса, через що він став схожим на якусь живу істоту.
  • Крім того, коли до гри додали курок, з якоїсь причини вони замістили моделі машин та персонажів — герої розтинали містом на величезних курчатах.

Більше спогадів та фактів, а також архівних кадрів є у самому відео. До ролика прикрутили російські субтитри. Нагадаємо, в даний момент CD Projekt RED працює над новою грою у відьомій франшизі. І десь не за горами реліз некстгенної версії The Witcher 3.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.