Jump to content

Новости Для Wo Long: Fallen Dynasty готують лише один рівень складності


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Налаштування рівня складності та соулслайки – речі несумісні. Ось і Team Ninja не збирається відходити від канонів жанру і розробляє Wo Long: Fallen Dynasty з урахуванням формули, що сформувалася. А це означає, що ніяких поблажок чекати не варто.

rssImage-b8e0cfc5a4d0cc6a2beef022e959f564.jpeg

Про це розповів продюсер гри Масаакі Ямагіва (Masaaki Yamagiwa). На його думку, одна складність на всіх це добре. Так геймери знаходять різні підходи до бою, спілкуються між собою і, що найголовніше, отримують довгоочікуване відчуття перемоги над босом.

"Wo Long: Fallen Dynasty - це аж ніяк не проста гра. Але ми маємо намір дати користувачам якнайбільше свободи дій, щоб вони могли проходити екшен так, як їм хочеться, і долати труднощі по-своєму."

Масаакі Ямагіва

This is the hidden content, please

Щоб справлятися з противниками, продюсер радить підвищувати рівень бойового духу героя — що він вищий, то сильнішим стає персонаж. Крім того, рольова система дозволить нарощувати рівень протагоніста, що також вплине на його характеристики. Якщо бос ніяк не піддається, на нього можна навалитися групою до трьох осіб через онлайн-мультіплеєр.

Реліз Wo Long : Fallen Dynasty запланований на початок 2023-го на ПК (SteamMicrosoft Store), PlayStation та Xbox, а також у Game Pass. Під час Tokyo Game Show 2022 розробники показали живий геймплей свого творіння.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.