Jump to content

Новости MultiVersus: реліз Ріка Санчеза та уповільнення прокачування персонажів


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Сьогодні First Player Games випустить оновлення 1.3 для файтингу MultiVersus, разом з яким у грі пропишеться шалені геній Рік Санчез із серіалу «Рік і Морті». Також патч внесе зміни у прокачування та додасть більше косметичних предметів.

rssImage-964e46f3da0be54ff799593884c36e25.jpeg

Рік - боєць далекого бою. У його арсеналі пукальні бомби, які підкидають опонентів, портальна гармата та заклик містера Місікса, вже показаний в анонсуючому трейлері. Інопланетянин може виконати аперкот і розмахувати ключкою для гольфу.

This is the hidden content, please

Серед інших поправок оновлення — подвоєння необхідної кількості очок досвіду для прокачування з третього рівня до п'ятнадцятого. Після досягнення останнього вважається, що гравець повністю опанував героя, хоча прокачуватися можна і далі. Розробники вважали, що користувачі доходять до цього етапу занадто швидко, тому змінили вимоги до кількості досвіду. "Це зробить розвиток більш схожим на пригоду", - пише команда.

Шанувальники MultiVersus виявилися незадоволеними нововведенням. На їхню думку, девелоперам варто збільшити цінність нагород на вищих рівнях прокачування, щоб викликати бажання розвивати героїв і надалі. Уточнимо, що іконки профілю та всі перки бійців розташовані до п'ятнадцятого рівня включно.

MultiVersus все ще знаходиться на етапі відкритої "бети". Зіграти в неї можна на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation та Xbox.

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.