Jump to content

Новости Intel запустила свою технологію масштабування XeSS – вона вже працює у Shadow of the Tomb Raider


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

AMD і NVIDIA вже випустили власні технології для масштабування роздільної здатності, тепер прийшла черга Intel. Компанія представила XeSS (Xe Super Sampling) - аналог FSR та DLSS. Першою грою, що підтримує цю технологію, стала Shadow of the Tomb Raider  - вона отримала відповідний патч.

rssImage-c5b9b8f11df2623cfaab22926cb60826.jpeg

XeSS працює в тому числі на відеокартах від AMD і NVIDIA і теж використовує штучний інтелект, щоб підняти роздільну здатність картинки. Таким чином, підвищується частота кадрів без втрати якості зображення.

Портал CapFrameX протестував XeSS на відеокарті Radeon RX 6800 XT у Shadow of the Tomb Raider. На максимальних налаштуваннях графіки та з включеним трасуванням променів приріст частоти кадрів склав 12,9%, а в режимі продуктивності – на 60,8%.

This is the hidden content, please

Фахівці Digital Foundry похвалили технологію, але й посварилися за невеликі огріхи. Наприклад, з включеним XeSS в  Shadow of the Tomb Raider починає тремтіти вода. Команда припустила, що проблема криється не в самій технології, а її інтеграції з проектом. За словами Digital Foundry, XeSS і DLSS справляються однаково добре, але остання все ж таки трохи краще.

Intel вже опублікувала набір інструментів для XeSS 1.0 на GitHub , щоб розробники могли впроваджувати технологію у свої ігри.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.