Jump to content

Новости Наступна гра від автора PUBG схожа на метавсесвіт і може використовувати NFT


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Пам'ятаєте технодемку prologue, яку анонсував автор PUBG Брендан Грін (Brendan Greene)? Вона має прокласти шлях для інших ігор із великими відкритими світами. І над однією такою команда Player Unknown Productions вже працює.

rssImage-aeb4359148012ee5f003212bc87b5ae3.jpeg

У новому інтерв'ю Грін поділився, що prologue стане основою для проекту Artemis – віртуального світу розміром із планету, який вмістить безпрецедентну кількість геймерів. Користувачі зможуть розважати себе самостійно, створюючи розваги в різних жанрах. Чим зрештою стане Artemis залежить від людей, які вирішать там грати та творити.

"Ми хочемо спростити модифікацію нашого движка та відкрити його вихідний код, щоб кожен міг взяти участь у проекті. Думаю, так і має бути. Це не буде «Метавсесвіт PlayerUnknown». Ми ж не називаємо Всесвітню мережу Інтернетом Тіма Бернерса-Лі (Tim Berners-Lee). Наша задумка має належати всім."

Брендан Грін

This is the hidden content, please

Якщо вірити розповіді Гріна , команда працює над цифровим простором зі своєю економікою та працюючими системами. За словами гейм-дизайнера, Artemis подарує геймерам масу веселощів і дозволить отримати вигоду з віртуального світу.

"Якась людина під ніком AwesomePickle зможе продавати класні скіни, тому що вона розуміє, чого хочуть покупці. <…> І добре, що гру назвуть метавсесвітом. Мені байдуже, як люди захочуть її назвати."

Брендан Грін

This is the hidden content, please

Автор не уточнив, як саме він планує організувати монетизацію — швидше за все, студія звернеться до NFT та блокчейну. Сам Грін вважає, що про це поки що рано говорити, оскільки розробка Artemis займе 10-15 років. У майбутньому згадані технології та думка про них можуть значно змінитись.

"Я відношусь до проекту досить серйозно. Його необхідно зробити певним шляхом. Він може існувати тільки в тому випадку, якщо створювати його для всіх, а не заради грошей."

Брендан Грін

Щодо менш масштабної prologue, фахівець не став говорити, коли технодемка побачить світ. Нагадаємо, у ній гравців закинуть на величезну карту без жодних вказівок. Користувачам необхідно вибратися з глуши, що генерується в реальному часі, використовуючи підручні засоби.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.