Jump to content

Новости 17 хвилин із Ravenbound - скандинавської екшен-RPG з елементами «рогалика»


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Systemic Reaction - підрозділ Avalanche Studios, який створив кооперативний шутер з динозаврами Second Extinction. Команда показала 17 хвилин зі свого наступного проекту – рольового екшену Ravenbound.

rssImage-0a97cde38a430c6581776c84f2b3e5df.jpeg

Автори описують зав'язку гри наступним чином:

"Ви — Посудина, в якій укладено створену давніми богами могутню зброю, Ворон. Його священний обов'язок - позбавити Авальт від Зрадниці і темних сил. Розуміючи, що для місії буде потрібно не одне покоління, боги зробили тіла воїнів провідниками сили Ворона.
Посудина! Готуйся до смерті, але знай, що з кожним битим ворогом ти розчищаєш шлях своїм послідовникам. Їм дістанеться мудрість, яку ти копиш мандруючи Авальтом, видобуваючи ресурси, долаючи небезпеки і борючись зі лютими ворогами. Коло замкнеться, як тільки Посудина накопичить достатньо потужності, щоб Ворон виконав своє призначення."

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

Авальт, фентезійний світ Ravenbound, відкритий для дослідження. Переміщатися ним можна як пішки, так і повітрям — у вигляді Ворона. Користувач сам вирішує, за яке випробування взятися. Авальт і істоти, що його населяють, постійно змінюються — розробники стверджують, що ви несподівано виявлятимете нові локації, випробування і чудовиськ.

Протагоністу протистоять створіння зі скандинавського фольклору — тролі, хульдри, драугри тощо. Вчасно ухилятися від їхніх атак не менш важливо, ніж завдавати ударів. Кожній посудині дається лише одне життя.

У Ravenbound реалізована карткова механіка. Після загибелі Судини ви додаєте в свою колоду карти, які посилюють спорядження, зброю та магію. Перед використанням картку спочатку потрібно витягнути.

Ravenbound вийде на ПК (Steam). Коли – невідомо.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.