Jump to content

Новости Закриття Stadia застало розробників ігор для сервісу зненацька


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Google все ж таки зважилася закрити свій хмарний сервіс Stadia. Оголошення стало сюрпризом не лише для користувачів, а й для авторів її ексклюзивних ігор. Деякі з них переживають, що компанія не заплатить за виконану роботу.

rssImage-1655f75022d84823887374954fbc3f91.jpeg

Магазин Stadia вже відключили, тому студії втратили можливість продавати свої ігри. Якщо мультиплатформні проекти практично не постраждають, для ексклюзивів Stadia це велика проблема. До останніх у тому числі належать:

  • Hello Engineer від авторів Hello Neighbor.
  • Розрахований на багато користувачів бойовик Outcasters від команди, відповідальної за ПК-версію Halo: The Master Chief Collection.
  • Екшен-«рогалик» PixelJunk Raiders від творців The Tomorrow Children.
  • Pac-Man Mega Tunnel Battle від Bandai Namco.
  • Хоррор Gylt від авторів RiME та Deadlight.

This is the hidden content, please

Багато розробників поділилися, що новина про закриття Stadia застала їх зненацька. Навіть через багато годин після анонсу Google не надіслала жодних листів своїм партнерам. Ось що пише керівник студії No More Robots Майк Роуз (Mike Rose):

"У листопаді ми випускаємо гру на Stadia. Вгадайте, чи відмовиться Google платити нам гроші за виконану роботу? Для всіх тих, хто продовжував благати нас «БУДЬ ЛАСКА, ПЕРЕНЕСІТЬ СВОЇ ІГРИ НА STADIA» — ось тому ми й не збиралися, ха-ха.
Минуло вже кілька годин, а я так і не отримав листа від Stadia. Незрозуміло, що станеться з нашими проектами, угодами та з усім іншим. Було б дуже добре, якби [фахівці Google ] заздалегідь повідомили про всіх партнерів або вже зв'язалися б з нами."

This is the hidden content, please

Представники індустрії не пройшли повз закриття Stadia і висловили слова підтримки командам, що постраждали. Так зробили глава Epic Games Тім Суіні (Tim Sweeney), гейм-директор Destiny 2 Джо Блекберн (Joe Blackburn), старший гейм-дизайнер Playground Games Грант Орбан (Grant Orban) та багато інших.

Stadia припинить своє існування 18 січня 2023 року. Тоді закриється доступ до бібліотеки ігор. Ні в блозі, ні в розділі з частими питаннями Google не спромоглася пояснити, що саме відбудеться з нечисленними ексклюзивами сервісу.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.