Jump to content

Новости Dragon Age: Dreadwolf готують не лише для давніх фанатів серії, а й для новачків


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

BioWare випустила новий запис у блозі, яку присвятила роботі над сюжетом Dragon Age: Dreadwolf і тим, хто над ним працює. Крім того, команда розщедрилася на кілька сторінок із кодексу гри.

rssImage-ae5199a0cfb96a358f8d30fe16505f01.jpeg

Здебільшого матеріал присвятили знайомству зі старшою сценаристкою Сільвією Фекетекуті (Sylvia Feketekuty) та редактором Райаном Корм'є (Ryan Cormier). Однак у розмові вони трохи розповіли про свій підхід до створення історії Dreadwolf.

За словами фахівців, нова Dragon Age стане як чудовою точкою входу для нових гравців, так і заохочуватиме знайомих із лором користувачів. Розробники готові до того, що з новинкою може ознайомитись досить різношерста аудиторія.

"З релізу останньої гри у серії Dragon Age минуло вже вісім років. Я зустрічала багато розповідей про те, як люди грали в неї ще підлітками! У Dreadwolf ми маємо намір дати ветеранам франшизи відповіді на давні питання і в той же час намагаємося не підвищувати поріг входу для новачків або тих, хто знайомий тільки з Dragon Age: Inquisition."

Сільвія Фекетекуті

В опублікованих уривках із кодексу Dreadwolf немає спойлерів чи особливо важливих деталей сюжету, а якщо щось і було, автори дбайливо все замазали. Проте знавці всесвіту напевно зможуть вивудити щось навіть із цих трьох сторінок:
  • Текст «Помилкові уявлення про Некрополь» містить записи від імені невідомого персонажа. Він критикує помилкові міркування брата Дженітіві про Великий Некрополь у Неваррі.
  • На другій сторінці хтось оформив свої спостереження за водним драконом, який може використовувати атаки електрикою для оглушення противників. Автор припустив, що блискавкою істота підсвітлює водяні глибини.
  • Третій текст — один із книжкових оглядів, що зустрічалися у попередній грі серії. Твір отримав оцінку в три хусточки з п'яти, що тріпотять від шоку.

Dragon Age: Dreadwolf не вийде в 2022 році - про це повідомила сама BioWare. Платформ у гри наразі немає. Наступний пост у блозі студії присвятять роботі дизайнерів.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.